ADATA predstavuje pamäte XPG Hunter pre PC aj notebooky

ADATA oznámila uvedenie pamäťového modulu XPG Hunter DDR4, ktorý je určený pre PC nadšencov a hráčov, pričom ponúka všetky výhody DDR4 s vysokým výkonom.

Podporuje XMP 2.0 pre jednoduché pretaktovanie a ponúka stabilitu, takže je ideálny pre všetkých, ktorí požadujú výkon. Dodáva sa vo variantoch U-DIMM a SO-DIMM, aby boli spokojní používatelia stolových PC aj notebookov. Moduly sú osadené kvalitnými čipmi a prešli skúškami spoľahlivosti a kompatibility, aby bola zaistená dlhá životnosť a odolnosť, ktoré sú kľúčovými vlastnosťami pre pretaktovanie a hranie hier.

Tieto moduly poskytujú rýchlosť 3200 MHz a dodávajú sa vo veľkostiach 4GB, 8GB, 16GB alebo 32GB, aby spĺňali požiadavky rôznych záujemcov a ich rozpočtové možnosti. Pamäte sú kompatibilné s XMP 2.0, takže pretaktovanie pri inštalácii na počítačoch, ktoré ho tiež podporujú, bude jednoduché. To znamená, že používatelia majú viac spôsobov pre pretaktovanie pamäte, vrátane možnosti pretaktovania priamo z operačného systému namiesto zložitejších nastavení v BIOS. Ceny, ani dostupnosť modulov pamätí, ako ich cena zatiaľ nie je známa.

Zdroj: PCG

Pridať nový komentár
TOPlist