4ka začne ponúkať špičkové mobily, zmena nastane aj v cenách paušálov

, Autor: kupcik
 
Mobilný operátor 4ka natrvalo znižuje ceny svojich dátových paušálov a od začiatku marca začne aj s predajom najmodernejších mobilných telefónov.

Štvrtý mobilný operátor už dnes avizuje, že po uvádzacej ponuke, kedy do konca apríla 2017 ponúka paušály TO. s 50% zľavou z mesačného poplatku, sa ceny nevrátia na pôvodnú úroveň. Ceny platné od 1. mája 2017 tak budú výrazne nižšie než pôvodné. Od mája budú zákazníci 4ky platiť za nový paušál TO.10 sumu 7,50€, TO.15 bude stáť 10€ a TO.∞ iba 20€ mesačne. TO. nacesty S zostáva bez zmeny (10€) a paušál TO. nacesty L sa po apríli už predávať nebude.
 
„Nové paušály TO. sme nielen zlacnili, ale aj zlepšili na základe podnetov od našich zákazníkov. Od začiatku marca 2017 už Štvorkár nemusí riešiť, či sa nachádza v našej sieti alebo v sieti obchodného partnera v národnom roamingu. V rámci mesačného poplatku bude dátovať na celom Slovensku. K existujúcim objemom dát pridávame ešte jeden gigabajt v národnom roamingu, čo robí našu ponuku ešte výhodnejšou. Zákazník tak ušetrí až 4 eurá mesačne, pretože si nemusí dokupovať dáta v sieti obchodného partnera s balíkom GIGA PLUS,“ uviedol obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.
 
Po novom tak bude TO.10 obsahovať 11GB dát na celom Slovensku (10GB v sieti 4ky) a 100 minút/SMS z/do všetkých sietí v SR. Nový paušál TO.15 bude mať až 16 GB dát (z toho 15 GB v sieti 4ky) a 300 minút/SMS z/do všetkých sietí SR. Súčasťou spomínaných paušálov už nebudú po novom voľné minúty a SMS v medzinárodnom roamingu. V zahraničí však budú Štvorkári, ktorí využívajú TO.10, TO.15 alebo TO.∞, výhodne volať a posielať SMS správy za jednotnú cenu 4 centy rovnako ako na Slovensku.
 
Od 1. marca 2017 si každý zákazník bude môcť k svojej novej SIM karte Moja 4ka kúpiť niektorý z nových paušálov TO. sMobilom. Každý bude obsahovať predplatené minúty, SMS a dáta na obdobie 20 mesiacov, a zákazník si bude môcť k nemu vybrať niektorý zo špičkových smartfónov iPhone 7, Samsung Galaxy S7, Huawei P9 alebo Lenovo Moto Z Play. Nové paušály TO. s mobilom majú niekoľko variant, ktoré vychádzajú z obľúbených paušálov TO.10, TO.15 a TO.∞ a ponúkajú oproti nim ešte výhodnejšiu cenu.
 
TO. sMobilom si budú môcť zákazníci kúpiť na 33 vybraných pobočkách Slovenskej pošty alebo z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu www.4ka.sk.
 
Zdroj: 4ka
 
Kľúčové slová
4KA, mobilní operátori
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: 4ka začne ponúkať špičkové mobily, zmena nastane aj v ...

To nekonečno za 15€ a prejde tam 90% ľudí od konkurencie. Lebo pokrytie majú ešte biedne.

Poslať nový komentár

TOPlist