4ka spúšťa program benefitov PLUS

, Autor: kupcik
 
Štvrtý mobilný operátor oficiálne spustil benefitný program 4ka PLUS. Zákazníci môžu získať odmenu v podobe bonusového kreditu vo výške 4€. Ďalšie benefity prídu neskôr.

Všetci zákazníci 4ky, ktorí aktívne využívajú samoobslužný portál Moja zóna, môžu do 28.2.2017 získať odmenu v podobe jednorazového 4-eurového kreditu zadarmo. Jedná sa o prvý z benefitov, ktorý dostanú zákazníci v rámci programu 4ka PLUS. 
 
„4ka PLUS je nový benefitný program pre aktívnych zákazníkov, ktorí vďaka nemu získajú množstvo výhod. Do budúcnosti chystáme niekoľko prekvapení a bonusov pre svojich zákazníkov, ktoré budeme prezentovať a realizovať práve prostredníctvom programu 4ka PLUS,“ uviedol obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. 
 
Bonus 4€ získajú zákazníci ak si bezplatne vytvoria účet na portáli Moja zóna, a následne si nastavia a využijú aspoň jednu z možností:
  • Automatické dobitie kreditu
  • Pravidelné dobitie kreditu
  • Automatická obnova niektorého produktu TO. s úhradou z platobnej karty

Odmena v podobe 4-eurového kreditu zadarmo platí pre nových zákazníkov, ale aj pre tých, ktorí už niektorú z vyššie uvedených troch metód využívajú.

 

Kľúčové slová
4KA, mobilní operátori
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: 4ka spúšťa program benefitov PLUS

Príspevok uvádzate ako novinku trochu neskoro (Už to beží asi mesiac).
Bonus som už aj minul.

4KA is BEST !

Poslať nový komentár

TOPlist