3G a 4G pokrytie možno čoskoro v londýnskom metre

, Autor: Anonymný používateľ

Obyvatelia Londýna sa onedlho budú zrejme tešiť stabilnému pripojeniu.

Vláda Spojeného Kráľovstva uviedla svoje túžby priniesť 3G a 4G pripojenie do celej siete londýnskeho metra. Plánuje tak urobiť v rámci nových návrhov na stimuláciu ekonomiky hlavného mesta.

V súčasnosti môžete v londýnskom metre na pripojenie využívať službu Virgin Media WiFi, avšak súčasná WiFi sieť je nekonzistentné a medzi jednotlivými zastávkami vypadáva; slušné 3G a 4G pripojenie by vás mohlo udržať nonstop online, aby ste mohli bezproblémovo čítať emaily, chatovať a streamovať hudbu.

Nič zatiaľ nie je potvrdené, len to, že sa momentálne rokuje s Transport of London (TfL) o tom, ako by mohol byť tento krok financovaný, a na pretras prídu aj detaily o implementácii. Do budúceho zasadnutia parlamentu vláda Spojeného kráľovstva prisľúbila rozšíriť WiFi na všetky podzemné časti metra. Momentálne sa môžete pripojiť prostredníctvom WiFi na 150 zastávkach.

 

Zdroj: engadget

 

Kľúčové slová
3G, 4G, WiFi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: 3G a 4G pokrytie možno čoskoro v londýnskom metre

hej hej ,,, zistili že to je ešte jediné miesto kde sa môže človek schovať pred špionážou, tak to ešte pokryjú aby náhodou sa nestalo že by tam bola štrbina bez signálu a wifi, kde by stratili človeka ktorého budú prenasledovať ... ale je mi aj jasné že teraz bude za idiota

Re: 3G a 4G pokrytie možno čoskoro v londýnskom metre

Bol som nedavno v Lon a vsade to propaguju. Je dost pravdepodobne ze to zrealizuju, tesi ma to.

Poslať nový komentár

TOPlist