2. deň letného výpredaja na Steam

2. deň letného výpredaja na Steam začal...

Letný výpredaj 2016 na Steam potrvá do 4. júla a možno očakávať zlacnenie tisícky hier, pretože sa jedná o tradične najväčší výpredaj na Valve online platforme. V nasledujúcej novinke sme zhrnuli pre Vás najdôležitejšie informácie a najvýhodnejšie ponuky.

zdroj obrázku: Valve

Okrem denných ponúk, ktoré sa menia v 24 hodinovom rytme, je už zlacnených vyše 12 800 herných titulov. Prehliadaním vlastných herných zoznamov môžete získať až 3 zberateľské karty, pomocou ktorých môžete odomknúť odznaky, emotikony a pozadia profilov.

Sobota, 2. deň

Dnes sa môžu radovať fanúšikovia dobrodružných hier a japonských RPG. Final Fantasy 14: A Real Reborn pre online fanúšikov za aktuálne 4,99 € (-50%), klasický diel ságy vo forme Final Fantasy 8 alebo Final Fantasy 13 za 6,49 €. Všetci fanúšikovia série si prídu na svoje. 

Ak máte radi strielačky, poteší Vás Counter Strike Global Offensive, dostupný za 6,99 €, Superhot za niečo vyše 18 € a diely Sniper Elite série za menej ako 10 € (zľavy od 70 do 80%). So 75% zľavou môžete kúpiť tiež Battlefield Bad Company 2 (2,49 €) alebo Sants Row diely (väčšina za 3,75 €).

Pozrieť sa oplatí tiež na Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain za 20,99 € (30% zľava), Alien Isolation za 12,49 € alebo Prison Architect za 6,99 €. 

Zakúpili ste si už nejakú hru v prebiehajúcom letnom výpredaji? Podeľte sa s nami o Vaše názory a kúpy!

 novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Zdroj: Steam

Komentáre (1)
Sam
Ja som kupil Papers, please! a musim povedat.. na to ze to je "8bit" hra je to mega fantasticka hra! super na pozornost a reflexy.. doporucujem pozriet alebo kupit, mega! :)
Pridať nový komentár
TOPlist