10 najvyššie hodnotených iOS aplikácii a hier v histórii

, Autor: Tomáš Zvorák

Ktoré sú tie najlepšie aplikácie pre iOS zariadenia v histórii podľa rôzných parametrov?

sensortower.com zverejnil na svojom blogu dvojicu článkov o iOS aplikáciach, ktoré boli najdlhšie na prvých miestach rebríčkov v App Store a o tých, ktoré boli najvyššie hodnotené užívateľmi App Store.  

Pre parameter dĺžky zotrvania na prvej pozícii sa hodnotilo obdobie 8 rokov od júla 2010 do júla 2018. Je to tak, že najviac sa na prvých miestach App Store rebríčkov držali aplikácie pre výmenu správ. Na americkom trhu boli spomedzi aplikácií, ktoré sú zadarmo najdlhšie na čele rebríčka aplikácie Messenger, Bitmoji a YouTube. Celosvetovo to boli aplikácie WhatsApp, Messenger a facebook.

Spomedzi platených aplikácií to boli najmä hry. Na americkom trhu Minecraft nasledovaný Angry Birds a aplikáciou Heads Up. Celosvetovo Minecraft, Facetune a Afterlight. V rebríčku Top Grossing to boli Clash of Clans, nasledovaný Candy Crush a Pandora aplikáciou na americkom trhu a Candy Crush, Zynga poker a Candy Crush celosvetovo.

Najpozitívnejšie hodnotenou aplikáciou bola aplikácia Relax Melodies: Sleep Sounds ponúkajúca relaxačné melódie a zvuky pre zaspávanie, druhou Bible a treťou MyFittnessPal. Spomedzi hier to bola hra Geometry Dash nasledovaná Plants vs. Zombies a Sudoku.

Relax Melodies dosiahla pozitívne hodnotenie štyroch alebo viacerých hviezdičiek v 98 percentách hodnotení.

Zdroj: sensortower.com

Kľúčové slová
App Store
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist