Sapphire Edge VS8 – klame telom

Re: Sapphire Edge VS8 – klame telom

Ďakujem za super recenziu.

Presne nad niečím takýmto premýšľam ako náhrada môjho notebooku. Ako študent som svoj notebook našťastie nenosil domov predsa je to záťaž a táto vecička je v skutku šikovná. A pri práci - prepínanie okien word, excel, matlab a nejaké to pdf mi veľmi prekážal malý monitor, a nepohodlná klávesnica. Staré hry ako AOE 2, Diablo 2, Black & White.. by to malo rozchodiť. Bral by som teda nejaké lacné LCD, túto skrinku, klávesnicu, osobne by mi veľmi chýbala CD romka (muzika z CD je pre mňa to pravé). Snáď by som mal vystarané.

Tiež by mi navadilo ak by bola skrinka o niečo širšia za účelom lepšieho chladenia a pripojiteľnosti.

Som rád, že AMD konečne ukazuje aj nejaké tie svaly.

Re: Sapphire Edge VS8 – klame telom

No za tu cenu mozes mat normalne PC aj s mechanikou a vacsim vykonom a mozes si priplatit za lepsie LCD :)

Re: Sapphire Edge VS8 – klame telom

Dobre, ale nemal by rozmery 20x20x4, do 1 kg a do 65 W. Beriem, že výkon by mohol byť za tú cenu aj vyšší, ale kde by som ho využil to neviem.
Myslím, že takéto mini riešenia majú budúcnosť - Valve chystá niečo podobné - Xi3 Piston, ktorého cena je priam šialená, no môžu si to dovoliť, keď nič podobné na trhu nie je, a dlho asi ani nebude.

Re: Sapphire Edge VS8 – klame telom

celkom ma zaujal, kym som nezbadal cenu. keby v tom bol aspon OS, tak by to este bolo ok. takto radsej nejaky macmini starsej generacie s c2d a mas este aj dvdromku, bt a wifi.
*ono to ma wifi - berem spet, nevidel som to na fotkach...

Poslať nový komentár

TOPlist