Arc Touch Mouse – Bezdrôtový drobec nielen pre cestovateľov

Re: Arc Touch Mouse – Bezdrôtový drobec nielen pre cestovateľov

Mňa zaujala v tejto recenzií jedna vec...
Bola tam spomínaná latencia bezdrôtových myší... ...že vraj každá bezdrôtová myš má v porovnaní s klasickým káblovým vyhotovením badateľnú latenciu...

Ja mám bezdrôtovú myš Logitech V220... ...a nedalo mi to pokoj a pomocou softwaru som si zväčšil kúsok obrazovky na 500% (5× zväčšené) a pomaličky hýbal myšou... ...ja som si teda ozaj asi po 5minútovom "teste" nič nevšimol...

Tak sa chcem spýtať, či niekto nevie, ako sa táto latencia prejavuje...

Myslím že by to bolo badateľné skôr pri rýchlom pohybe z miesta, prípadne v hrách. Sám badám problémy s mierením keď hrám COD2 on-line :)

Ale to nieje vidiet:-) Ide o to ze ak s myskou na podloske opisujem siroky kruh pravidelnym pohybom, mys jednoducho o cosi zaostava za rukou. Moja sata genius to robila masivne, moja momentalna Lenovo to robi sice minimalne ale robi. To iste plati pri pohybe ktory opisuje Gudas :-)

Myslim tym kuroz mysky na obrazovke :-)

este ze si to doplnil lebo uz som to chcel komentovat :D

mysku mam uz niekolko tyzdnov. zvyskol som si na nu velmi rychlo. zo zaciatku mi prislo to hladkanie a tukanie na pevne miesto namiesto mechanickeho kolieska zvlastne, ale zvyknut si na to netrvalo dlho.

Software k myške sa dá stiahnuť z US stránok Microsoft hardware. Jedná sa o tradičný IntelliPoint už vo verzii 8.0.225.0.
Poprosím doplniť recenziu pre tých, čo tento software nepoznajú.
Nedodaním CD nosiča zrejme sledujú ušetrenie nákladov ale aj ekologický dopad na životné prostredie. Pri dnešnej rozšírenosti internetu ani CD nie je potrebné. Skôr si cením, že nešetria na batériách. Aj základný model Duracell je lepší ako "čínske šmejdy".

Pravda to s bateriami :-). S CD taktiez. Inak vdaka za meno toho softu, nemohol som to dostat z pc ...

Poslať nový komentár

TOPlist