OnePlus 6 – zabijak vlajkových lodí? Tentokrát nie...

Re: OnePlus 6 – zabijak vlajkových lodí? Tentokrát nie...

Telefón som kúpil priamo na stránke výrobcu, vlastne hneď ako to bolo možné, nečakal som.
Nabíjačka bola s európskou koncovkou.
Veľmi ma zarazila informácia o fotkách, že ste preformátovali, nedopatrením, disk a teda nemôžete
ukázať kvalitu...prepáčte, ale toto je prinajmenšom čudné, mali ste, pre objektívnosť, spraviť nové fotky...
Ja som v podstate spokojný s fotkami, hoci kedy sa viem porovnať s kolegom ktorý má Sasmung S8, aj keď, na fotenie používam fotoaparát Canon...
Čo sa týka odomykania telefónu tvárou, tak tam som tiež neveril vlastným očiam čo ste napísali...ale, je to váš test, vaša skúsenosť.
Porovnal som to so Samsung S8, S9 a jednoznačne bol OP6 rýchlejší, aj keď nie o veľa, ale bol.
Čo sa týka odomykania v noci asi takto...mám zapnutý režim nočný režim, ktorý mi výrazne stlmí obrazovku, takž nesvieti a neoslepuje.
Mám zapnutý Ambient displej, ktorý po zdvihnutí zariadenia ukáže hodiny, dátum a kapacitu baterky..a toto. čuduj sa svete, úplne stačí na odomknutie telefónu
s čím si už S8 nevedela poradiť.
Čitačka prstov tak isto funguje bezchybne, stačí sa jej len dostatočne venovať pri zadávaní otlačku, a poukazovať prst skeneru ozaj poriadne,
aj keď, nerobil som pri tom žiadne kúzla.
Ešte sa mi nestalo, že by ma telefón nepustil ďalej, či už kvôli otlačku, alebo skenu tváre.
Takže asi toľko moje skúsenosti :-)

Ak nemate zapnuty ambient displej ani prisvecovanie, v noci vam sken tvare fungovat nebude bodka. Ak si myslite, ze po testoch tolkych telefonov neviem ako polozit prst na skener tak ok :)

Fotky - bohuzial telefon uz nemam, napriek tomu, ze som si ho kupil, som musel kupit aj Mi 8, takze OP 6 musel ist. Cele sa to zomlelo tak, ze som fotky uz nevedel spravit.

Re: OnePlus 6 – zabijak vlajkových lodí? Tentokrát nie...

A to ked sem napisem komentar nie ste schopny ho uverejnit? zaujimave....

Pouzivam OP6 uz 2 mesiac a som maximalne spokojny (mam 8/128). Funguje ako ma, aktualizacie a inovacie su dostupne pravidelne, poslednu mi instalovalo dnes. Co musim suhlasit je ze fotak je dost slaby; ked to porovnam s Lumia 950, tak som v posdstate urobil pri prechode na tento telefon krok spat. Vykon, aj vydrz su v pohode; uz sme si zvykli ze vsetko treba nabijat 1x za 48 hodin. Ak niekto zvazuje vyhodit >800 EUR za Samsung alebo iPhone, OP6tka je zarucene dobrou a lacnejsou alternativou.

Poslať nový komentár

TOPlist