HP Omen - herný notebook pre každého

Re: HP Omen - herný notebook pre každého

pre pripadnych zaujemcov 2 veci.. 45W CPU + 70W grafika nebude moc tichy book... za dalsie kto si mysli, ze tato 1060 je rovnaka 1060 ako v desktope, musim vas sklamat, ide na cca 60-70% frekvencii, comu bude zodpovedat aj vykon, plus casom sa bude znizovat, kedze sa zaspinia chladice a frekvencia so zvysujucou sa teplotou pojde dole. Na druhu stranu za 1400€ ako nahrada desktopu pre obcasnych hracov... no ja by som to aj tak nechcel :)

V specifikaciach je uvedene ze to je MaxQ ale upravym zajtra text aby to bolo jasne

Re: HP Omen - herný notebook pre každého

ale moze to byt maxq, len som pohladal specifikacie a ma to (uz si nepamatam) okolo 1000-1300Mhz podla teploty a ja mam na desktopovej okolo1800...
edit:
konkretne maxq 1063 - 1265 - 1341 - 1480 = tych 1480 bude mat prvych 20 sekund kym sa to nezahreje, inak pojde vzdy niekde medzi - imho tak okolo 1200.

Re: HP Omen - herný notebook pre každého

Dizaj odkopirovany od Asus Rog .. za mna bieda

Re: HP Omen - herný notebook pre každého

Notebook je papierový zápisník. Určite máte na mysli laptop. A ak ste si chybne poslovenštili slovo, tak to určite nesmiete čítať noutbuk. Fools!

Re: HP Omen - herný notebook pre každého

Roob.. nejak nerozumiem tvojim argumentom... trend dnes je vykon, a bohužial daň zato je hlučnosť.. ako celkovo vtrepať taky vykon do ntb je už uspech a zamyšlať sa nad tym že prečo to huči alebo že tych par % vykonu oproti desktopu tam nie je akože wtf? Mam tento omen ale vo verzii so 17"disp, s i7 a 1070 a nejak nemam pocit žeby to bolo extremne hlučne...presli mi cez ruky nedavno legion od lenova a novy ROG.. nehuci to o nič viac ani o nic menej.. a to podotykam že oba boli vo verzii s 1060 a s hlucnostou na tom neboli o nic lepsie

Poslať nový komentár

TOPlist