Xiaomi Amazfit - ľudová voľba pre bežcov i cyklistov

...hm, kočka ;o)

Re: Xiaomi Amazfit - ľudová voľba pre bežcov i cyklistov

s tou baterkou je to taky drist ze az ma nadvihuje zo stolicky. Mam osobnu skusenost s touto hodinkou a pri beznom pouzivani v zmysle vsetko vypnute ziadne gps, ziadne rozsvietenie dotykom atd vydrzi baterka cca 3 - 4 dni max. pri zapnutej detekcii otocenia ruky, alebo detekcie dotyku na displej, nedajboze GPS vydrzi max. den. Xiaomi sa samozrejme nato vysralo, na otazky nereaguje, resp. reaguje odpovedou typu, zresetujte, zresetujte ... atd, mate zly telefon atd ... proste hovadiny. ja osobne som pouzival miband2 kde vydrz v pohode bola 30 dni ... s amazfit-om som max sklamany ... neodporucam tento produkt

No mám tieto hodinky od kedy vyšli a u mňa je to úplne inak. Hodinky vydržia 4-5 dní s tým že sú neustále spojené s telefónom, merajú tep, každý 2-3 deň si idem zabehať na 30-40min čiže GPS zapnuté.Otočenie ruky, automatický jas zapnutý. Ja som maximálne spokojný. Za cenu 70-80€ v akcii sa určite oplatia.

Ja ich aktuálne nabíjam tak raz za dva týždne s tým, že ich nenosím každý deň, ak ich aj mám cez deň - na noc ich vypínam, ale vždy ich beriem na cvičenie - čo je 4-7 hodín do týždňa, z toho niektoré cvičenia sú aj s využitím GPS... za mňa rovnako spokojnosť s výdržou batérie.

Ja ich mám od novembra 2017, výdrž baterky aj po pol roku môžem iba potvrdiť. Ak naozaj "diskonektnem" hodinky, tak nemajú problém vydržať 10 dní, spojené v tichom režime (bez notifikácií) ich nabíjam cca po 6 dňoch. Mám vypnuté podsvietenie pri otočení ruky a zapnutý auto jas. Samozrejme GPS baterku vybije, ale v pohode vydržia celodenný výlet so zapnutou GPS a meraním tepu. Ja naopak hodinky odporúčam, za tú cenu nemajú konkurenciu.

Re: Xiaomi Amazfit - ľudová voľba pre bežcov i cyklistov

Prosím vás z kadiaľ ste si tie hodinky kupovali (poprípade či majú systém v slovenčine)?

link na kupu je v clanku - prva strana. Menu je v ang

hmmm a preco sa nerecenzuju Xiaomi Huami Amazfit Smartwatch 2 ? PReco sa recenzuje rok stary model ?

Lebo nam ich zatial nikto neposkytol na test. Ak nam ich kupite radi otestujeme :)

Poslať nový komentár

TOPlist