Corsair H150i Pro RGB - nenaplnené očakávania...

Re: Corsair H150i Pro RGB - nenaplnené očakávania...

Z môjho pohľadu absolútny prepadák,za cenu 170 eur by som očakával špičkoví chladič rovnocenný zo stavebnicovými chladičmi tohoto rozsahu (veľkosti radiátora 360mm),ale čo môžem očakávať keď tieto chladiče robí jedna firma Asetek pre skoro všetkých výrobcov chladičov.
Palec hohe pre redakciu že nám tieto testy sprostredkováva a my sa tak môžme vyhnúť takýmto chladičom čo stoja zinač.

Re: Corsair H150i Pro RGB - nenaplnené očakávania...

Prečítal som zopár viet a "tri ventilátory typu ML, ktoré sa dokážu roztočiť na 2400 RPM" na konci strany je napísane, že 1600RPM. Tak neviem čo sa testovalo H115i pro??

Chybicka...opravene, dakujem

Re: Corsair H150i Pro RGB - nenaplnené očakávania...

Ak niekto ma Klávesnicu,MIC,Zdroj,G.Skill RGB, RGB led Strip,MSI GPU RGB tak určite kúpi H150i pro alebo 115i pro ako NZXT a inštalovať dalši program na obsluhu. Radšej o 2,5 °C viac a mať všetko pod kontrolou cez iCUE alebo MSI MYSTIC LIGHT SYNC. Prečítal som 3 CZ/SK recenzie ale všetky dosť slabé. Páčila sa mi drobná poznámka "H150i Pro dokázal pretaktovaný i5-6600k ochladiť aj pri pasívnom režime po dobu približne 10 minút". Autor viac opísal funkcie zdroja RevoBron ako Chladiča :-).
Možno by bolo pekné trochu hlbšie sa zamyslieť nad chladičom ako celok čo Corsair ponuka. Keby som bol ja Corsair tak po takom slabom texte/odhade by som vám už nič neposlal. Dajte adresu kto vám posiela Corsair PRODUKTY a ja spravím komplexnejšiu a zaujímavejší odhad produktu ako WWW.PC.SK.
Možno to otestovať na CPU/IHS kde je nie je nekvalitná pasta Intel. Tam by možno Zero RPM bolo účinnejšie. Tak isto napísať, že ventilátor pri zapnutí PC sa vôbec nerozbehnú na 100%. Opísať iCUE je to novinka, proste niečo viac ako len fajka mam to - idem ďalej! Nech to autor článku neberie v zlom čo píšem tak ako ani spoločnosť Corsair nakoľko na konci článku pekne ďakujete.

Vitame "konstruktivnu" kritiku...iCUE nebol dostupny v case rezenzovania chladica.
Graf povie viac ako par viet v kratkom zhodnoteni, ale tak kazdy mame ine chute.

CPU delidovat nemozme - sucast dohody s Intelom...
Preco by sa mali ventilatory rozbehnut na 100%, aky to ma zmysel a naco to vobec je? Absolutne na nic...

Co je zle na podakovani Corsairu? Mam im vynadat ze nam nieco poslali?

Poslať nový komentár

TOPlist