Battlefield 1 - späť do vojny a k základom

"Hardvérové nároky sú relatívne vysoké. Hra je značne závislá od procesora, avšak vysoko taktovaná i3 nebude mať nijaký extra problém. Nároky na grafickú kartu sú nižšie a mala by vám stačiť niekoľkoročná karta s podporou DX12" toto su vysoke naroky na HW ? ani sa mi nezda . i3 a niekolkorocna VGA ? Naroky su priam minimalne prihliadnuc na to co ma bezny hrac dnes v PC .

su dost vysoke.. mohol by som urobit hlbsiu analyzu... min FPS, frametimes, variability atd.. Hra vyzaduje celkom slusny HW pre fakt dobru plynulost.. SP je udajne na niektorých mapach este narocnejsi, ale ten som prilis neriesil.

K tym FPS v druhej kapitole by sa patrilo napisat aj na akom rozliseni to je testovane, pripadne v testovacej zostave by mohol byt napisany rovno aj monitor.
Inak bez ohladu na rozlisenie by bolo fajn v dnesnej dobe testovat aspon v dvoch roznych rozliseniach. Pre 90% majitelov GTX1080 (z casti aj GTX1070) su vysledky v 1080p nic nehovoriace.

1080p :)

Monitor sa snazim uz riesit 2K/4K, zatial bez uspechu.. budem skusat dalej.. Ak to nepojde inak, zaciatkom buduceho roka zainvestujem z vlastneho.

Re: Battlefield 1 - späť do vojny a k základom

Battlelog bol o 100% lepší ako táto volovina ktorá je tam teraz. BF1 je dobrá hra ale na BF3 sa bohužiaľ nechytá .

Poslať nový komentár

TOPlist