Ako herný priemysel učí hráčov gamblingu …

Re: Ako herný priemysel učí hráčov gamblingu …

Ja som nad tym nedavno uvazoval.. Ze vlastne pouzivaju taktiky podobne ako pri hracích automatoch.. Kedy utočia na ludskú slabosť a lakaju z nich peniaze. Free to play tituly (vacsina) by mala byť zakazanych a ilegalnych. Pretože vela z hier nemá ani poriadny dej a vlastnosti ale prave najvacsí obsah je cez to ze na to nemám, dlho to budem získavať ale môžem si to kúpiť. V podstate to čo ma kedysi motivovalo hrať teda nove veci, postup bolo v hre zadarmo abolo to sucastou hry. Teraz to kupujem. Dakujem za pekny clanok som rád, že sa aj o tomto píše :)

Vďaka za komentár. Poteší :) hlavne fakt že skutočne nie som jediný, ktorý to vníma takto..

Re: Ako herný priemysel učí hráčov gamblingu …

Este ze ja neuznavam tento štýl hier a jednoducho sa hrám s tym co mam za celu dobu som za taketo veci zaplatil max 5 Euro a som rad ze to nieje viac, ved si zoberte kolko tie moderne hry stoja a este do nich sypať dalsie peniaze je choré. Uz DLC je zdieranie cena hier na MS Store 100 Euro za racing kde budem dostávať nove auta len 6 mesiacov? Fakt choré za tie prachy by som mal dostávať nove auta cely zivot.

Re: Ako herný priemysel učí hráčov gamblingu …

Čo sa deti v takýchto hrách naučia - to sa im v rálnom živote bohate zíde. Ak si kúpia auto, nemusia platiť len benzín, ale aj autoškolu, parkovné, STK a pokuty. Ak si kúpia byt, musia platiť správcovskú spoločnosť. Ak si aj nekúpia televízor, musia platiť koncesiu. Ak si kúpia mobil, musia každomesačne nakúpiť kadejaké balíčky, aby ho mohli reálne používať a ak si k počítaču nekúpia operčnýž systém, tak si kúpili nefunkčnú bedňu, plnú kremíkových čipov - ktorá však má rovnakú úžitkovú hodnotu, ako podobná bedňa plná kremenných šutrov. Takže je dobré zvykať si na platenie "za pochodu" už v rannom detstve - zníži to počet samovrážd teenagerov. Ale ja myslím, že moderné rodiny už nevychovávajú deti komunisticky - každému podľa jeho potrieb a každý podľa svojich schopností - ale demokraticky. Takže moderný novorodenec iste dostane ako prvé od svjich pravicových rodičov výhodnú úverovú linku na materské mlieko s iba malým vstupným poplatkom. Veď ten maly blbec sa ešte nevie brániť a tak je ľahké ho poriadne ošmeknúť a pritom mu nabulíkať voloviny o ľudských právach. Ja som sa našťastie narodil za totality ;)

Poslať nový komentár

TOPlist