Ako počítačový program KGB pred 32 rokmi takmer spustil III. svetovú vojnu

Re: Ako počítačový program KGB pred 32 rokmi takmer spustil ...

" nepriamo podporovali Afghana Mujahideena " ... rly ? :D stary Afghan by sa v hrobe obracal.... Afghan Mujahideen slavny to clovek... spravili ste mi krajsi den :D

Taky pekny clanok sa to zdal byt, ale toto mi nejako nejde do hlavy: "Američania nepriamo podporovali Afghana Mujahideena." Kto to je, nejaky zabudnuty vodca? Doteraz som bol v tom, ze "afganski mudzahedni" su pomenovanie pre afgancov bojujucich v "dzihade". :-)

Tak stupídny preklad som už dlho nečítal....

Yuriho Andropova ?
YURIHO?
John Kisty, to nie je Yuri ale Jurij. Ruština je Slovanský jazyk, Johny obmedz používanie anglifikátora a NEPRZNI Slovanské mená!

Je to Jurij Vladimirovič Andropov, žiaden Yuri Vladimirovich Andropov!

Tak isto ako ta ich skratka "RYAN" . Keby to chceli foneticky prelozit spravne tak je to predsa RJAN.. bukva Я sa cita/vyslovuje ako JA. Nie YA... to robi somar....my na rozdiel od anglickeho jazyka vieme j vyslovit aj inak ako Džej.... a teraz vam uz tiez bude vychadzat aj ta skratka Raketovy JAdrovy..... nie Yadrovy...

Hej ty mudrlant, pokiaľ chceš niekoho poučovať o gramatike, nauč sa v prvom rade tú svoju, konkrétne písanie prídavných mien!

Tak ma pouc...

Ale skutocne, nabuduce uz nechcem spravit taku chybu ( aj ked ja ju tam sam nevidim ) Tak mi ju ukaz....

no, neviem, či nevidíš pre oči, ale reagoval som na iný príspevok, nie na tvoj

děkuji Vám za článek který dokazuje agresivitu jak paktu NaTo tak podpalovače USA. od konce druhé světové války neustále si brousí zuby na velké Rusko. PROTO BYCH UVÍTAL KDYBY SE PAKT NATO ROZPUSTIL.

Re: Ako počítačový program KGB pred 32 rokmi takmer spustil ...

Kua, toľko gramatických chýb som naposledy videl v Kozmickej strojovni... (keď som si nie istý v gramatike a tvorbe textu, poprosím nejakého dospeláka o korektúru, aby celkový dojem neklesol na úroveň školského časopisu).

Poslať nový komentár

TOPlist