Noctua Chromax - novinky z Rakúska

Koncom októbra predstavila obľúbená firma Noctua svoju novú radu ventilátorov, krytov a káblov pod názvom Chromax - tá je zameraná na možnosť zmeniť si farebnú kombináciu ventilátorov a PC zostavy. Konečne tak máme možnosť vymeniť menej obľúbenú hnedú farbu ventilátorov za kombináciu čiernej so žltými, modrými, zelenými, bielymi, čiernymi a červenými antivibračnými podložkami. Toto jednoduché riešenie, ako sa o chvíľu presvedčíte, vyzerá naozaj efektne. Aby toho nebolo málo, predlžovacie 4PIN káble dostanete v rovnakých farbách.

Ak sa vám zdajú chladiče Noctua nudné tak je tu riešenie aj na tento "problém". Noctua si pre nás pripravila kryt pre chladiče NH-U12S a NH-D15/D15S. Kryt je možné kúpiť v celo bielej, celo čiernej a čiernej (kryt má pár výrezov, cez ktoré je vidieť farbu podložky, ktorá sa vloží do krytu) kombinácii. Všetky novinky si predstavíme bližšie v tomto krátkom článku.

 


Chromax NH-U12S, NH-D15

Kryt Chromax si môžete kúpiť v troch farebných prevedeniach - celo biely, celo čierny a čierny s výrezmi na vrchu krytu. V prípade posledne menovaného krytu, treba pod neho vložiť ešte jednu z niektorých farebných podložiek - žltá, modrá zelená, biela, čierna a červená. 

Verzia Odporúčaná cena
NH-U12S biely 19.90 EUR
NH-U12S čierny 19.90 EUR

NH-U12S čierny

s farebnými podložkami

19.90 EUR
NH-D15/D15S biely 29.90 EUR
NH-D15/D15S čierny 29.90 EUR

NH-D15/D15S čierny

s farebnými podložkami

29.90 EUR

Ak vás zaujíma ako kryt vyzerá naživo a na samostatnom chladiči, môžete si pozrieť Unboxing video spolu s fotkami  

Unboxing

 

Fotky krytov na chladiči NH-U12S

 

         

 

         

 

Komentáre (1)
x3m
Kolotocari saleni.
Pridať nový komentár
TOPlist