Niceboy SOUNDtube reproduktor - s hudbou aj do prírody

Hľadáte prenosné audio zariadenie do prírody? Možno toto je pre vás to pravé. Táto recenzia bude opätovne venovaná výrobcovi Niceboy. Do rúk sa nám tentokrát dostal zaujímavý Bluetooth reproduktor Soundtube. 


Balenie a špecifikácia

Reproduktor prichádza v krabici o rozmeroch 30×7×9 centimetrov, pričom je uložený v penovej vaničke. Čierne balenie pôsobí prémiovo a vyvoláva pocit, že do rúk dostávate niečo extra. Na krabici nájdete akurát logo výrobcu a model zariadenia. Viacero informácii sa dozviete z priloženého letáku. 
 

Model

Niceboy SoundTube

Podporované profily Bluetooth

A2DP v.1.2, AVRCP v. 1.4., HFP v. 1.6, DI v. 1.3

Frekvencia

2,4 Ghz – 2,4835 Ghz

Dosah

Až 10 metrov

Kapacita batérie

lithiová batéria 2200 mAh s možnosťou dobíjania cez microUSB

Výdrž

Až 9 hodín

Doba nabíjania

2-3 hodiny

Frekvenční charakteristika

90 Hz – 20 kHz

Výkon 

10W (2×5W)

Citlivosť
 
90dBa

Verzia bluetooth

4.0

Cena


Cca 44€

 
 
Komentáre (4)
Jozo5
Ja teda dufam ze do prirody s reprakom nikto chodit nebude.
mifko
Myslim ze TF a microSD su takmer identicke a v tomto pripade prehravania hudby z BT reproduktora su ich rozdiely irelevantne. Takze tam normalne pojde microSD karta.
felipe25
Reprak uz mam asi mesiac.. z alzy, v akcii s BT sluchadlami vysiel na cca 20€ (ak odratame bonus) prehrava klasicke microSD karty, bez najmensich problemov /nesmu byt ale formatovane na NTFS.../. BT som este nevyuzil, prehravam len mp3 z karty /naco vybijat 2 zariadenia naraz?/, zatial som spokojny maximalne...
mino6
Málo bordelu robia v lese kdejakí dnešný "znalci prírody", ešte aj muziku si budú vláčiť do lesa, v dnešnej dobe už naozaj každému drbe!!!
Pridať nový komentár
TOPlist