Netradičná recenzia kávovaru Xiaomi Scishare

Po prečítaní nadpisu ste si určite pomysleli - kávovar na pc.sk? Naozaj? A vlastne kedy inokedy si prečítať netradičnú recenziu ako na silvestra/nový rok alebo prvého apríla? :)
Dôvod na recenziu je mimo to veľmi jednoduchý. Potom ako sme u nás už dávnejšie vydali novinku ohľadom kávovaru Xiaomi Scishare sa mi ozvali viacerí z vás, ktorí chceli vidieť recenziu práve tohto kávovaru. Sám som bol z toľkého záujmu prekvapený. Poprosil som teda Gearbest, či by nám kávovar poskytol na test a netradičnú recenziu si môžete prečítať práve dnes.
 

Xiaomi Scishare - Balenie, špecifikácie

Scishare vám príde zabalený v bielej krabici s náčrtom samotného kávovaru a jeho špecifikácií. Keďže k nám kávovar dorazil z Číny, sú aj popisky na krabici po čínsky. Predpokladám a dúfam, že kávovar dokážem ovládať aj bez znalosti čínskeho jazyka.  
 
 
 
Kávovar je veľmi dobre zabalený v polystyréne a navyše chránený proti prípadným škrabancom igelitom.
Scishare je kapsulový kávovar, ktorý sľubuje kompatibilitu s viacerými európskymi značkami kapsúl. Poteší však prítomnosť 40 kapsúl v balení – tri druhy kávy, pričom jedno balenie obsahuje 10 kapsúl a jedno z nich je tu teda dvakrát. V balení nájdeme iba kábel, ktorý nemá európsku koncovku. K cene si teda musíte prirátať zopár eur za dodatočne kúpenú koncovku.
 
 
 

Kávovar Xiaomi Scishare si môžete kúpiť za 94 eur v internetovom obchode Gearbest.

Komentáre (3)
surikata
no a co s tym? cakal som ze mozno bude mat nejaku appku na ovlacanie cez wifi ci bluetooth. Ale nic, co tak pridat nabuduce Dolce Gusto, pripadne cyklonove vysavace s HEPA filtrom?
Alexandra C.
Vyzera presne ako Limo Bar,ktory sa da u nas kupit o nieco lacnejsie...
vlasta

nejak sa im to nepodarilo. Ani dyzajn sa mi nepači. SOm konzerva a v tomto prednostnujem kvalitu. Potrebujem kavopvat, ktory mi spravi super presso, kapučino, latte a moka. Kavovar, ktory vyšlaha mlieko a mam možnost vybrat si kvalitnu zrnkovu kavu. DOma i v praci mame kavovar značky Orava a som nadmieru spokojná

Pridať nový komentár
TOPlist