EN

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless – ultraľahko aj bez káblov

Pojem MSI Clutch GM41 Lightweight nie je na našom webe úplne neznámy. Nedávno sme tu mali súťaž o túto myšku v káblovej verzii. MSI ju však posunul o úroveň vyššie a pridal prívlastok Wireless, teda ju oslobodil od kábla, pričom zachoval veľmi nízku hmotnosť a pribalil aj luxusnú dokovaciu stanicu. Ale to už vlastne predbieham, takže poďme pekne po poradí.


MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless – Balenie, špecifikácie

Prvý dojem z balenia? Skromnosť. Krabička je biela, s vyobrazením myšky bez výraznejších superlatívov na prednej strane. MSI by sa mal čím chváliť, aspoň že nezabudli na farebné RGB logo v pravom hornom rohu.

Zadná strana toho prezrádza o čosi viac. Že sa jedná o ultra-ľahkú hernú myš, že sa v nej nachádza snímač PAW-3370, že je rýchla a bezdrôtová a že vydrží (ne)skutočne dlho na jedno nabitie.

V krabičke sa nachádza okrem myši aj dokovacia stanica s USB bezdrôtovým prijímačom a opleteným USB káblom. Stručný návod obsahuje popis tlačidiel myši a skratky na prepínanie profilov a podsvietenia. Výrobca to v návode nezmieňuje, ale na podrobnejšie nastavenie myšky je potrebné stiahnuť aplikáciu MSI Center alebo Dragon Center.

  

Špecifikácie

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless
Technológia senzora optický, PixArt PAW-3370
Rozlíšenie senzora 20,000 DPI
Maximálne zrýchlenie 400 IPS / 50 G
Hmotnosť 74 g
Odozva 1000 Hz
Počet tlačidiel 6, z toho 1 koliesko
Rozmery (D x Š x V) 130,1 x 67 x 38,3 mm
Podporované OS Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Cena 79,90 €
Stránky produktu MSI.com
Pridať nový komentár
TOPlist