EN

Modifikované skrinky s LED-vetrákmi

Na databáze modifikovaných skriniek www.overclockers.com.au sa opäť objavilo pár zaujímavých skriniek. Ide o modifikované skrinky, ktoré vás určite prekvapia osvetlením. Osvetlenie je prevedené nielen pomocou studených katód, ale v poslednej dobe populárnymi LED - vetrákmi. Ohodnotenie modifikácií nechám na vás, pretože niekomu sa presvetlené skrinky páčia a niekomu nie.

Prvou úpravou je ľahšie modifikovaná skrinka - hliníkový bigtower Lian-Li. Vetrák na chladiči CPU je osvetlený - teda LED - vetrák. Podobne sa umiestnili ďalšie 4 LED-vetráky na zadnú stranu za chladičom CPU a na prednú stranu v dolnej časti na chladenie pevných diskov. Autor to počtom LED-vetrákov prehnal - stačilo umiestniť jeden na chladič CPU (namiesto pôvodného vetráku) a dva kusy na prednú stranu v dolnej časti na chladenie pevných diskov. Potom dokúpiť UV guľaté káble od AKASA a jednu / dve UV studené katódy.

- - - - 

Druhou modifikáciou je skrinka Chieftec v čiernom prevedení. Autor modifikácie má asi rád vianoce :). V tomto prípade má chladič CPU klasický vetrák bez LED-diód. Na zadnú stranu sa umiestnili dva LED-vetráky a nanešťastie s diódami rôznych farieb - mne osobne to pripadá dosť prehnané. Okrem vetrákov sa o osvetlenie postarali aj 2 kusy studených katód. Tie sa umiestnili na spodok skrinky a do jej vrchnej časti. Po zapnutí potom vrchná časť skrinky (jej vnútra) svieti na červeno a spodná na modro. Daný efekt je pekný a úplne by postačoval ( bez pridania LED-vetrákov).

 

Na záver len toľko, že je veľa užívateľov, ktorým sa presvietené skrinky nepáčia. Do druhej skupiny patria prívrženci rôznofarebných diód a osvetlení. Osobne som vo veci osvetlenia skôr zdržanlivý a skôr sa mi páči jednofarebné a dobre umiestnené osvetlenie poprípade UV štýl.

Zdroj: databáza modifikovaných skriniek www.overclockers.com.au

gabo@pretaktovanie.sk

Pridať nový komentár
TOPlist