EN

Modifikácia Monster Inside

Po čase som opäť narazil na jednu veľmi zaujímavú modifikáciu skrinky. Veľmi dávno sa tu písalo o modifikácii Monster, ktorá bola zaujímavá hlavne prevedením - pretože na jed bočnej strane sa nachádzal sadrový odliatok hlavy monštra - samozrejme pekne nastriekaný a upravený. Modifikácia Monster Inside (podľa môjho pomenovania - v originále Monster mod) je však trošku prepracovanejšia. Pozrite sa teda na poriadne monštrum, ktoré pozerá zvnútra PC :).

Na začiatok nebudem nič komentovať len si pozrite poriadne obrázky :

 

 

 

Nechcem nechať modifikáciu bez komentára a tak aspoň pár postrehov. Je viac ako isté, že skrinka a jej "prevedenie" prekvapí každého. Viem si predstaviť reakciu niekoho, kto vojde do tmavej izby a narazí na takéto veľmi "realistické" monštrum, ako pozerá  priamo na neho :).

Samotná hlava monštra je vyrobená zo sadrového odliatku, na ktorý sa potom dorábali oči, ústa a celkový výzor tváre. Práca vyzerá fantasticky. Po dokončení celkového vzhľadu  tváre sa celá hlava prefarbila na podobu, ako vyzerá na zmodifikovanej skrinke.

Do jedného z bočných panelov sa vyrezal otvor a z vonkajšej strany prichytila buď umelá hmota, alebo akási guma, ktorá vytvorila efekt "roztrhaného plechu".  Z obrázkov som síce nevyčítal upevnenie hlavy a prstov "monštra", ale je prevedené veľmi dobre - monštrum akoby naozaj pretrhlo akýsi plech :).

Nedal som na stránku všetky obrázky, pretože ich na pôvodnej adrese bolo viac ako dosť. Postup výroby sadrového odliatku s obrázkami je na stránke tiež a zdá sa mi, že si ho môžete aj objednať (ak sa dobre pamätám).

Zdroj: http://members.tripod.com/garywillettmonsters/id29.htm

gabo@pretaktovanie.sk

Pridať nový komentár
TOPlist