EN

Masterkeys Pro S - herné RGB v podaní majstrov v chladení

Veľkým tromfom Pro S má byť jasnejšie podsvietenie oproti "originálnym" CherryMX RGB s menšími SMD LEDkami. Realita, zdá sa, zaostáva za očakávaniami. Vedľa seba sme postavili K65 RGB a Masterkeys Pro S, obe s jasom nastaveným na maximum.


Coolermaster Masterkeys Pro S - Predstavenie, Balenie

Coolermaster nie je vo svete periférií žiadnym nováčikom, v jeho portfóliu nájdete viac než 20 modelov klávesníc a zhruba rovnaký počet myšiek či kompletov. Z klávesníc sú známe najmä mechaniky QuickFire, či cenovo atraktívny set myšky a mem-chanickej klávesnice Devastator II. Zaujímavým faktom je, že všetky mechanické klávesnice používajú spínače od Cherry, čo Coolermaster radí medzi tých mohykánov, ktorí zostávajú verní originálu.

Coolermaster Devastor II (foto: Coolermaster) - hráčska výbava za 35EUR.

Mechanické klávesnice s RGB podsvietením dlho chýbali v ponuke taiwanského giganta. V júli minulého roka ohlásil dvojicu klávesníc Masterkeys L a S. Písmenká indikujú veľkosť klávesnice, kde L (Large) značí klasickú plnohodnotnú verziu, S (Small) zasa označuje model bez numerického bloku (tenkeyless).

Coolermaster sa pustil aj do akéhosi "modu". Do Masterkeys osadil väčšie SMD LED (3,5x2,8mm), do PCB vyrezal väčšie diery a vo výsledku by sme sa mali dočkať výrazne "jasnejšieho" podsvietenia. 

zdroj: Coolermaster

Balenie, Príslušenstvo

Masterkeys Pro S dorazí v adekvátne malej tmavej škatuli. Grafika kladie najväčší dôraz na RGB podsvietenie, značku a typ osadených spínačov a layout klávesnice vo vnútri. Zadná strana sa púšťa do stručného popisu vylepšeného podsvietenia, opäť s dôrazom na kvalitu použitých spínačov.

Škatuľa, spôsob zabalenia klávesnice i príslušenstvo pôsobia prémiovo. Klávesnica nie je zabalená v obyčajnom igelite, ale v čiernom vrecku z netkanej textílie s vysokou gramážou, pribalený je aj kvalitný key puller, samostatný opletený kábel a stručný návod.

   

 

Špecifikácie

Coolermaster Masterkeys Pro S
Materiál
plast
Typ spínačov
CherryMX RGB Blue/Brown/Red
Dĺžka kábla
1,5m
Rozmery
359mm (šírka)
131mm (hĺbka)
39mm (výška)
Hmotnosť 0,93kg
Operačný systém
Windows
Orientačná cena
Cooler Master Masterkeys Pro S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
Stránka produktu Coolermaster Masterkeys Pro S

 

Pridať nový komentár
TOPlist