Makibes ID107 Plus - kopec funkcií za prijateľnú cenu

Ak sa zaujímate o inteligentné náramky určite viete, že je na trhu veľký počet výrobcov, ktorý ponúkajú smart band za prijateľné ceny. Napriek tomu, že si tieto zariadenia z času na čas prezriem na rôznych internetových stránkach, firma Makibes mi úplne unikla.
Keď nás oslovil internetový obchod Geekbuying s recenziou náramku Makibes ID107 Plus, neváhal som a náramok ihneď zobral na test.

Makibes ID107 Plus - Balenie, špecifikácie

Balenie aj príslušenstvo je veľmi jednoduché. Tvoria ho iba dve položky - náramok ID107 Plus a návod.
V balení teda nič iné nehľadajte a ak Vám chýba káblik na dobíjanie náramku, o chvíľu sa dozviete o možnosti jeho nabíjania.
 
 
 

Špecifikácie

Dĺžka náramku 17-23 cm
Veľkost displeja 0.96"
Dotykový displej Áno
Kapacita batérie 65mAh
Dĺžka nabíjania 1h
Výdrž batérie 5-10 hodín podľa používania
Bluetooth 4.0
Vodeodolnosť IP67

Makines ID107 Plus si môžete kúpiť v internetovom obchode GeekBuying.

Komentáre (4)
???
tak batéria vydrží 5-10 hodín alebo 7-10 dní.
Lukáš Lancz
5-10 je udavana vyrobcom... 7-10 pri mojom testovani
PETER peter
ZDRAVIM. jA BY SOM CHCEL HODINKY LEN NA NOTIFIKACIE . PROSIM VIE NIEKTO CI VEDIA TIETO HODINKY NOTIFIKOVAT VSETKO? TEDA NAORIKLAD : AJ EMAIL AJ GMAIL AJ VIBER AJ WHATSAPP.V APLIKACII Veryfit 2 A Veryfit PRO SA URCITE NOTIFIKACIE NEDAJU NASTAVIT. DAKUJEM ZA INFO
Štefan_M
Tento náramok nie je nič moc. Mal som jeden. Po týždni sa objavila neopraviteľná porucha displeja, tak mi poslali nový. Ten druhý počas behania navlhol od potu. Proste dovnútra prenikla vlhkosť a prestal merať pulz. Nakoniec korózia na plošnom spoji úplne znefunkčnila zariadenie. Pokým ale náramok fungoval, aj tak nedokázal merať pulz pri športe správne. Hrudný merač pri behu zaznamenával reálne hodnoty cca 140 úderov za minútu, náramok, hoci bol pevne upevnený, meral hodnotu 70... V kľude boli meriania presné. Netesnosť zariadenia spôsobuje mechanické tlačidlo, cez ktoré prenikne dnu voda/pot.
Pridať nový komentár
TOPlist