LG G2 - Ten druhý Kórejčan

V dnešnej užívateľskej recenzii si predstavíme novú vlakovú loď, od LG. Nová G2jka sa má skutočne čím pochváliť, a tak vám prinášame postrehy nášho čitateľa s nickom Phantom. Želám príjemné čítanie. 


LG G2 - Obsah balenia 

Tento špičkový mobil prichádza zabalený v jednoduchej bielej škatuľke z recyklovaného papiera. Jediné, čo sa na škatuli nachádza, je logo LG a nápis G2. Na spodnej strane škatuľky sa nachádza zhrnutie funkcií a špecifikácií. Po otvorení škatuľky hneď uvidíte mobil, položený v jednoduchej papierovej kolíske. Pod ním, na nižšom „poschodí“ sa nachádza nabíjačka, manuál a spinka na vytiahnutie SIM karty.

Čo však najviac upútalo moju pozornosť, sú slúchadlá. Sú zabalené v malom plastovom vrecku. Výrobca ich nazval QuadBeat 2 – Premium Earphone. Každý, kto aspoň trochu sledoval recenzie na predošlú vlajkovú loď od LG vie, že asi jediná záporná vec, na ktorej sa všetky recenzie zhodujú, sú slúchadlá, ktoré sú podľa mnohých zbytočné a každý si namiesto nich kúpi slúchadlá za 10 eur, ktoré budú mať neporovnateľne lepší zvukový prejav. Ako sa však zdá, LG sa poučilo a zapracovalo na nich.

Hoci by som sa asi zdráhal im ponechať názov „Quality Earphone“, sú na obstojnej úrovni. Dosť bolo o balení, teraz prejdime na samotný telefón.

Pridať nový komentár
TOPlist