Lenovo Yoga Book - skutočne výnimočný tablet?

V dnešnej recenzii sa pozrieme na tablet Lenovo Yoga Book. Pri prvom predstavení tohto produktu získal veľký záujem zo strany popredných technologických webov. Aj keď na trhu boli a sú tablety, ktoré disponujú podobnými schopnosťami preds alen Lenovo Yoga Book je inovatívne zariadenie, ktoré vychádza z radu. Recenzií a testov na tento produkt je veľa na internete, no napriek tomu dúfame, že si prečítate aj naše skúsenosti s týmto tabletom.
 

Balenie, špecifikácie

V skratke by sa dalo povedať, že balenie tohto tabletu možno označiť ako prvotriedne až prémiové.

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Základná otázka znie, čo nájdeme v balení?! V balení nájdeme všetko na plnohodnotné využívanie tohto tabletu. Lenovo nie je z tých značiek (nechcem menovať), ktoré predstavia = "namotajú" potencionálnych kupcov na všetky vychytávky, ale do balenia dajú len zariadenie a nabíjačku. Lenovo ide v tomto prípade iným smerom a v balení sa nachádza okrem štandardu v podobe nabíjačky, dokumentácie a špendlíka pre otvorenie slotu SIM a microSD karty aj poznámkový blok a pero (stylus), vrátane zopár vymeniteľných hrotov.

Ten kto mal túto vec na starosti vykonal kus dobrej práce. Každá súčasť tohto balenia má svoje miesto a vlastnú krabičku. Všetky tieto "krabičky sú vyskladané tak aby sedeli do tvaru vonkajšieho boxu. Keď som balil tento tablet na vrátenie pre kuriéra, veľmi jednoducho som sa trafil kde čo patrí. Takže aj z pohľadu dizajnu a spracovania balenia si Lenovo zaslúži pri tomto tablete palec hore. Viem si predstaviť, že pre takzvaných "unboxistov" to musel byť príjemný zážitok otvárať každú z týchto krabičiek.

Celkové balenie tzv. hlavná krabica, v ktorej to bolo celé zabalená je pevná a drží si svoj tvar. Viac k tomu nie je čo dodať, keďže splnila svoj účel na 100% aj napriek tomu, že vonkajšie známky po manipulácií s ňou ukazovali, že si toho prežila viac než dosť, kým sa dostala k nám do redakcie. Okrem samotného tabletu sme si mohli vyskúšať bezdrôtovú myš Lenovo Yoga Mouse, ktorá nie je súčasťou balenia.

Technická špecifikácia

Displej: 10.1″ IPS LED Touch (1920 x 1200), 400 nitov

Procesor: Intel® Atom™ x5-Z8550

Pamäť: 4 GB RAM a až 64 GB úložisko, podpora pre microSD

Fotoaparáty: 8 Mpx zadný a 2 Mpx predný

Batéria: 8 500 mAh

OS: Android 6.0 Marshmallow

Ostatné: Zvuk Dolby Atmos

Rozmery: 26,65 x 0,97 x 17 cm

Váha: 690 g

 
Pridať nový komentár
TOPlist