Kugoo Kirin Mini 2 - kolobežka pre deti


Kugoo Kirin Mini 2 – Balenie, dizajn, špecifikácie

Už balenie naznačuje menšie rozmery kolobežky. Kugoo Kirin Mini 2 je zabalená v kartónovej krabici s čiernymi nápismi, ktoré prezrádzajú čo sa nachádza v jej vnútri. Po jej otvorení sa vám naskytne pohľad na samotnú kolobežku. Tá je ešte naviac ochránená penovými kusmi, aby nedošlo k jej poškodeniu. Okrem kolobežky sa v krabici nachádzajú rúčky, zvonček, manuál a taška, do ktorej sa da kolobežka zabaliť a ľahšie prenášať.

 

Možno si myslíte, že na dizajne, alebo vzhľade sa toho na kolobežke moc zmeniť nedá. Súhlasím pokiaľ ide o hlavnú konštrukciu. Tam naozaj sa toho moc vymslieť nedá. V čom sa dá, ale odlíšiť, je materiál z ktorého je kolobežka vyrobená, farebné prevedenie a rôzne detaily. V Kugoo to vedia, (veď toto nie je ich prvá kolobežka) a Kirin Mini 2  tak pôsobí moderne a štýlovo. Žiadne predsudky ohľadne toho, že je to kolobežka z Číny, nie sú na mieste. Prevedenie je kvalitné a aj keď kolobežka má písanú hmotnosť maximálne 65kg, povozil som sa na nej aj ja (100kg) :).

Dominantnými farbami Kirin Mini 2 sú tri: matná čierna (rám), šedá (nášľapná plocha) a červená (upínak zalamovacieho kĺbu). Farebnému prevedeniu nemám čo vytknúť. Kolobežka ako celok pôsobí veľmi pekne a moderne. Čo pôsobí podľa mňa na kolobežke rušivo je dizajn svetiel brzdy. Vedel by som si predstaviť aj decentnejšie riešenie. U detí ale platí: čím viac svetielok, tím je to lepšie. A keďže je primárne určená im, je to tak asi v poriadku.

Kolesá na Kirin Mini 2 sú bezdušové, len každé je z iného materiálu a majú rôznu veľkosť. Predné koleso je veľké 8 palcov (cca 20 cm) a je z polyuretánu. Ide o klasické koliesko na kolobežku a tak s jeho výmenou v prípade opotrebenia by nemal byť problém. Zadné koleso je o niečo menšie, 6,5 palca (cca 16,5 cm) a širšie. Väčšia šírka kolesa je kvôli umiestneniu elektromotora a brzdy. Plásť kolesa je z gumy a jeho výmena je jednoduchá. 

Kugoo Kirin Mini 2  si môžete kúpiť v internetovom obchodeGeekbuying za 163,4 eur s exkluzívnym kupónom NNNMINI2SK

 

Špecifikácie:

Kugoo Kirin Mini 2
Motor 150W
Maximálna rýchlosť 15km/h
Dojazd kolobežky na elektromotor 10-15km
Batéria 86W (21.6V 4Ah)
Váha kolobežky spolu s batériou 8.9kg
Maximálne zaťaženie 65kg
Materiál hliník - rám, plast
Veľkosť kolies 8" - predné koleso, 6,5" - zadné koleso
Bzrdy elektrická (zadné koleso), manuálna (zadné koleso)
Krytie IPX4
Pridať nový komentár
TOPlist