Kugoo G-MAX – mestuodolná kolobežka s poriadnym výkonom

Kugoo nám tento krát poslal na test kolobežku, ktorá vybočuje zo zaužívaného trendu malej a ľahkej mestskej kolobežky. Robustný rám, pevná konštrukcia a široké pneumatiky vzbudzujú už na prvý pohľad rešpekt. Aká je kolobežka Kugoo G-MAX v reálnom svete si ukážeme v recenzii.


Kugoo G-MAX – Balenie, špecifikácie

Balenie kolobežky Kugoo G-MAX je podobné ako pri väčšine elektrických kolobežiek. Je v prvom rade veľké a ťažké, ale zároveň dobre chráni obsah. Diera na bočnej stene vzbudzovala obavy, či to cenný stroj prežil bez ujmy. Balenie je našťastie dvojité a pod vonkajším obalom sa nachádza ešte jedna krabica.

  

Vnútro krabice je vystlané presne tvarovanými mäkkými molitanmi, ktoré kolobežku fixujú a nedovolia jej poletovať kade-tade po krabici. Po vybratí kolobežky z krabice stačilo iba namontovať riadidlá pomocou dvoch priložených skrutiek, skontrolovať tlak v pneumatikách a kolobežka bola pripravená na jazdu.

  

Kugoo ako príslušenstvo pribalil napájací zdroj v tvare tehličky, podobne ako majú notebooky, odpojiteľný napájací kábel, sadu čiernych inbusových kľúčov, predlžovaciu hadičku na dofukovanie kolies a stručný manuál písaný jednoduchou angličtinou.

Špecifikácie

Kugoo G-MAX
Max. rýchlosť 35/28/21 km/h, elektronicky nastaviteľná
Dojazd 32 km
Nosnosť 100 kg
Max. stúpanie 30°
Batéria 10,4 Ah, 36 V
Motor 500 W, predný pohon
Kolesá 10", dušové pneumatiky 85/60-R8,5
Brzdy predná elektromagnetická
zadná mechanická kotúčová
Hmotnosť 20 kg
Nabíjací čas 6-7 h
Rozmery (D x Š x V) rozložená 119 x 57,5 x 115 cm
zložená 119 x 57,5 x 53,5 cm
Orientačná cena cca. 542 € (Geekbuying.com)

 

Kugoo G-Max si môžete kúpiť z internetového obchodu Geekbuying za cenu 542 eur s poštovným zadarmo a dodaním z Poľského veľkoskladu.

Pre cenu 542 eur použite kupón: GKB616S

Pridať nový komentár
TOPlist