Jarná LAN Párty pretaktovanie.sk 2013

, Autor: Broslowski

Dňa 28. apríla 2013 sa konala už siedma LAN Párty organizovaná našim IT fórom www.pretaktovanie.sk. Akcia sa aj napriek niekoľkým problémom vydarila, a tak Vám z nej prinášam krátky report. Prajem príjemné čítanie.

Deň prvý – Warm Up

Prvý deň sa niesol v znamení príprav. Okrem organizačných vecí sa pripravovala miestnosť, ťahala kabeláž a rozostavovali stoly. Prví návštevníci s prípravou našťastie pomohli, a tak sa podarilo pripraviť kultúrny dom v Tesároch za rekordný čas.

Po príprave sa začalo so zapájaním počítačov či notebookov do siete. Ako aj každý rok, aj tento rok sa o prepojenie postarala dvojica 42-portových switchov. Aj po rokoch služby stále nevykazujú chybovosť a fungovali spoľahlivo...

Problémové bolo prideľovanie IP adries, ktoré bolo spočiatku bezproblémové, no pri pripojení viacerých účastníkov DHCP server zlyhával a sieť kolabovala. Našťastie sa po niekoľkých zásahoch odborníkov na sieťarinu všetko rozbehlo a šlapalo počas celej LAN party.

V piatok sa hlavne grilovalo a diskutovalo. Mnoho užívateľov fóra sa po dlhom čase opäť stretlo, a tak sa rozpútalo niekoľko plodných diskusií. Tomanov gril zožal veľký úspech a večer sa pri ňom zišlo skutočne veľa ľudí. Hralo sa najmä v noci.

Masívne hranie CS či Flatout 2 sa postaralo o hodiny zábavy. Niektorí hrali do úplného vyčerpania, iní dali prednosť oddychu po dlhej a náročnej ceste.

Pridať komentár

Posledné komentáre

Predmet Autor Dátum
Re: Jarná LAN Párty pretaktovanie.sk 2013 LoPiO 7. máj 2013 - 10:55
Re: Jarná LAN Párty pretaktovanie.sk 2013 thimy 2. máj 2013 - 11:17
TOPlist