Inteligentné tenisky Xiaomi

Kto by prednedávnom povedal, že na sledovanie počtu krokov, prejdenie vzdialenosti či ubehnutých kilometrov budeme používať aj niečo iné ako inteligentné náramky? Čínsky výrobca Huami spojil sily s čoraz viac a viac populárnejším výrobcom Xiaomi a na trh uviedol inteligentné tenisky, ktorých cena sa pohybuje na úrovni 50 eur. V dnešnej krátkej recenzii si môžete prečítať, čo všetko vám tieto tenisky ponúknu a čo môžete od nich očakávať.

Úvod

Ak by sa v balení nenachádzal čip v bielom obale, Xiaomi Huami by ste od normálnych športových tenisiek ani nerozlíšili. Pripevnený čip vám teda ako tak prezradí, že tieto tenisky nie sú úplne obyčajné. Huami sú jednoznačne myslené pre ľudí, ktorí si chcú presnejšie odsledovať počet krokov či ubehnutých kilometrov. Môžem vám však povedať, že o týchto teniskách by mali rovnako uvažovať ľudia, ktorý si potrpia na komfort a pohodlie.
 
 
 

Inteligentné tenisky Xiaomi Huami si môžete kúpiť v internetovom obchode Gearbest.

So zľavovým kupónom GBxmshoes teraz za 34 eur!

Dizajnu samotných Xiaomi Huami sa priveľmi nebudem venovať. Či sa dizajn podaril nechám na vás. Dodám len toľko, že vrch tenisiek je robený z jedného kusu látky, ktorá je pevná a zároveň priedušná. Tenisky sú dostupné v troch farebných prevedeniach - čierna, modá a sivá.
To čo mňa najviac zaujíma, je čip Huami.
 
 
 
Po vytiahnutí stredu čipu (potiahnutím červenej slučky) sa dostanete k batérii tenisiek, ktorá vyrobená výrobcom Mitsubishi. Ako dlho batéria vydrží sa uvidí počas testovania (aj keď osobne očakávam, že batéria vydrží dlhšie ako náš samotný test). Na čipe už nie je vidieť nič iné a jediné čo vám teda zostáva je vložiť ho do tenisiek.
 
  
 
Komentáre (7)
MAPO
"... spálených gramov tuku" ako čip vie, ktoré látky sa metabolizujú?
Lukáš Lancz
Odhad /prepocet podla vysky /vahy/poctu krokov
MAPO
Pochopím, keby je to spálená energia. Avšak, takýmto spôsobom je nemožné zistiť, v akom pomere sa spaľujú cukry/tuky/bielkoviny...
robky
The Code you entered is not for this product. ... takže pekná reklama na Gearbest, ale kupón nefunguje ...
Lukáš Lancz
Obmedzeny pocet kusov, pokusim sa ziskat dalsi kod
n0vlc3
Čiže treba mať stále priamy prenos s telefónom, nefunguje to tak že sa data uložia v čipe a pri opätovnom pripojení k telefónu sa prenesú ???
Lukáš Lancz
Netreba mat stale pripojene cez bluetooth. Data sa zosynchronizuju v podstate hocikedy. Rovnako ako Mi Band
Pridať nový komentár
TOPlist