Vozíme sa s navigáciami Navitel

S testom navigácie ste sa u nás doposiaľ nestretli a keďže si treba svoj obzor neustále rozširovať, rozhodol som sa, že otestujem až dve navigácie. Odlišujú sa od seba primárne iba veľkosťou displeja. Na test som si zobral navigácie od firmy Navitel – 5“ palcové GPS E500 a 7“ GPS E700. Softvér navigácie som otestoval u nás doma na Slovensku a následne som ho podrobil záťažovým testom v Paríži a jeho okolí. Menšia GPS E500 rozhodne zaujme cenou, ktorá sa pohybuje na úrovni 75 eur, väčší model zase primárne svojím diplejom( cena 95 eur) .

Navitel E500, E700 - Balenie, špecifikácie

Balenie oboch navigácií je identické. Líši sa len veľkosťou krabice, v ktorej sú zariadenia zabalené. Potlač či informácie na balení sú rovnaké a obe vám prezradia jednu podstatnú vec, o ktorú sa zaujíma asi každý majiteľa GPS zariadenia, doživotný upgrade máp zdarma.
 
 
 
Tesne pod horným vekom sa nachádza v oboch prípadoch navigácia chránená igelitovým vrecúškom a penou. Pod GPSkom sa nachádza držiak, USB kábel, auto kábel na nabíjanie, stylus na zadnej časti držiaka a návod. K používaniu GPS nič viac ani nepotrebujete.
 
 
Navitel E700 vpravo, E500 vľavo
 
 

Pre tých, ktorý by si chceli skúsiť navigáciu Navitel na svojom smartfóne, či mobile tu máme 10 kupónov - po ich aktivácii sa vám odomkne Premium navigácia po dobu 3 mesiacov.

Stačí ak napíšete mail na lukas.lancz@pc.sk, do predmetu mailu napíšte Navitel, spolu s odpoveďou kedy bol náš magazín založený. (napríklad: Navitel, 2017).

Na mail vám nasledne pošlem inštrukcie s kódom na aktivovanie Premium navigácie.

 
 
Komentáre (2)
Homere
Mal som tuto navigaciu v mobile. Bohuzial, ale rozhranie a cela grafika posobi nemoderne a zastaralo. Neda sa vobec porovnavat s bezplatnou Google Maps alebo niektorými znamejsimi platenymi. Mozne je to skvela navigacia, ale dizajn predava. Mne Navitel vobec nevyhovoval a po tyzdni som ho radsej odinstaloval.
fela
Za zmienku stojí, že existujú konvertory, ktoré umožňujú do Navitelu dať OSM mapy. A teda cestovanie po krajinách mimo Európy a US je o to ľahšie. (osobne som s OSM mapami precestoval Rusko a jeho bývalé krajiny, Balkán, Južnú Ameriku)...
Pridať nový komentár
TOPlist