World of Tanks: Xbox 360 Edition vychádza 12. februára

Populárna tanková MMO, World of Tanks, bude mať od 12. februára 2014 oficiálne verziu pre Xbox 360...

Mierny náskok majú účastníci Beta testu, ktorí môžu hrať hru už od konca januára. Všetci ostatní si musia počkať do 12. februára, keď bude World of Tanks: Xbox 360 Edition celosvetovo oficiálne predstavené. Za vývojom stojí Wargaming West (pôvodne Day 1 studios), ktorý musel ovládanie a grafiku upraviť pre hernú konzolu od Microsoftu. Hlavné črty počítačovej verzie však boli zachované

So svojím reálne vyzerajúcim tankom bojujete v epických bitkách zahŕňajúcich 30 tankov, rozdelených do dvoch tímov. Momentálne hra ponúka 10 rôznych máp a tri rôzne herné režimy (standard, encounter, assault). Za jednotlivé bitky dostávate kredity a skúsenostné body (EXP), ktoré môžete využiť na vylepšenie (delo, vežu, pásy a iné časti) alebo odomknutie nasledujúceho tanku. Tanky v hre sú rozdelené do úrovní, tzv. tierov. Začínate s ľahkými tier 1 a postupným odomykaním sa môžete dostať až na tier 10. Celkovo je momentálne v hre vyše 100 rôznych tankov.

Hru bude možné zadarmo stiahnuť z Xbox marketplace a v spojení s Xbox Live Gold kontom aj neobmedzene hrať (free-to-play). Majitelia bezplatného Xbox Live Siver konta dostanú iba sedemdňovú lehotu na vyskúšanie. Mikrotransakcie z PC verzie sú tiež zachované a budete si môcť zakúpiť prémiový obsah vo forme premium účtu, premium tankov a premium spotrebného materiálu. Vďaka mikrotransakciám zarobilo World of Tanks za minulý rok 372 miliónov USD. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnej stránke hry, ktorá je preložená aj do češtiny.

Zdroj: Facebook, World of Tanks Xbox 360 Edition

Pridať nový komentár
TOPlist