World of Tanks 8.11 aktualizácia (video)

Wargaming zverejnilo v najnovšom ASAP videu informácie k chystanej 8.11 aktualizácii hry World of Tanks...

8.11 aktualizácia World of Tanks prinesie množstvo zmien. Najväčšou zmenou bude prechod na novšiu verziu BigWorld engine (2.4.1). Už tradične bude rozšírený počet máp. Tentokrát o jednu zimnú polomestskú mapu. Štyri aktuálne mapy - Erlenberg, Northwest, Highway a Redshire budú prepracované, aby boli obe strany viacej vyrovnané.

Pribudne aj jeden nový herný mód v ktorom budú tanky jedného národa bojovať proti tankom iného národa. V prípade záujmu ho bude možné ako assault a encounter vypnúť.

Tier 10 stíhače tankov (TDs) budú rebalancované. Poškodenie diel s rážou 152 a 155mm (Object 268, T110E3, T110E4, Foch 155) bude znížené z 850 HP na 750 HP. Ich potenciálne poškodenie za minútu ale nemá byť výrazne zmenené, čo znamená, že hodnota počtu striel za minútu narastie. Delá s rážou 130, 170 a 183mm (Object 263, JPz E100 a FV183b) nebudú zmenené.

Uskutoční sa tiež dlho očakávané zhoršenie (nerf) francúzského Tier 10 stíhača - AMX Foch 155. Jeho motor stratí 200 koní, čo znamená vo výsledku motor s 1000 konskými silami. Nerf sa dočkal aj Object 268. Jeho HEAT náboje stratia výrazne priebojnosť.

Ďalej bude vylepšený chat systém. Od tejto aktualizácie ho bude možné vypnúť a prezrieť jeho históriu. Systém kupovania kamufláže bude taktiež vylepšený. Bude možné rýchlo uskutočniť predchádzajúcu kúpu kamofláže na novom tanku. V prípade zakúpenia rôznej kamofláže pre rovnaké ročné obdobie, bude možné si v garáži vybrať pre každú bitku inú kamufláž, bez nutnosti ju znovu zakúpiť.

Prerobená bude aj ikona upozorňujúca na požiar v tanku. Novinkou je aj možnosť vypnúť hlášku, kto zničil váš tank. Manažment posádky bol prerobený a výrazne zjednodušený. Bude možné jedným klikom presunúť celú posádku medzi tankami a druhým klikom ich všetkých preškoliť.

Test server s 8.11 aktualizáciou má byť spustený budúci týžden vo štvrtok (23.1.2014), pričom oficiálne vydanie je naplánované na začiatok februára. Ďalšia aktualizácia s označením 9.0 je naplánovaná na koniec marca.

Zdroj: Wargaming

Komentáre (7)
M1ch4l
clovece, ten Erlenberg prerabali uz tolko krat. Pritom je to jedna z najstarsich map - uvedena v prvom update uzavreteho beta testu. To, ze ju stale prerabaju, mozno naznacuje, ze so zakladnou ideou tej mapy nie je nieco v poriadku :)
F242
Super dalsi NERF... hlavne, ze nove nemecke TD zabiju kazdeho na zasobnik :-(
passco
Som to uz aj prestal hrat :D
mano8
dufam ze nepohnu s tankami nizsich tierov, hlavne s KV1-S
Mosko
..s rozlahlou mestskou zástavbou s nezničiteľnými budovami ? Peckaaa. Toto nieje hra pre FPS-károv, alebo iba károv. Neberte v zlom ale opovrhujem takýmto štýlom.
jackhammer
tak si pekne zostan u svojho COD,a nepis tu hluposti ked ani nevies o com pises...
zdenkoadam
Ako mam aktualizovat....lebo cez google play mi to nejde amchcemmcez net ale neviem ako
Pridať nový komentár
TOPlist