Sygic spúšťa aplikáciu pre Apple TV

Sygic predstavuje svoju prvú aplikáciu pre Apple TV. Ľudia si v nej môžu pozrieť päťtisíc 360° videí z celého sveta, ktoré pre Sygic natočil dokumentarista Michal Gálik.

Aplikácia pre Apple TV je v podstate ďalším rozšírením cestovateľskej aplikácie Sygic Travel. Okrem 360° videí obsahuje aj zaujímavé turistické miesta. Tam si môžu ľudia pridať do svojich obľúbených miest a synchronizovať si ich pod svojím účtom s mobilnou aplikáciou alebo webovým plánovačom Sygic Maps. Nedávno spustil Sygic Travel tiež podpporu pre Apple Watch.

„Ľudia si v novej aplikácii prezrú päťtisíc videí vo virtuálnej realite z päťdesiatich destinácií. Patrí medzi ne Praha, Barcelona, ​​Moskva, Londýn, Rím, Istanbul, Dubaj, Hong Kong, Sydney, New York, alebo San Francisco. Zábery zachytávajú napríklad let balónom nad chrámy v Kambodži, plavbu na benátskej gondole alebo jazdu historickou električkou v San Franciscu. 360° cestovateľská videa natočil pre Sygic dokumentarista Michal Gálik. Dookola sa v nich ľudia rozhliadnu s pomocou televízneho ovládača,“ vysvetľuje Lukáš Nevosád, VP Travel v spoločnosti Sygic.

Zdroj: Sygic

Pridať nový komentár
TOPlist