Radi cestujete - Slovenský startup prináša novú formu zážitkov z ciest

Nádejný slovenský projekt Geodventure prichádza so systémom, ktorý vám pomôže zdieľať zážitky z ciest formou príbehov a dokonca za ne získate aj odmenu.

Proces tvorby príbehu je veľmi jednoduchý. Práve preto má Geodventure už viac ako 80 príbehov z najväčších miest sveta. Ak radi cestujete a neviete ako rýchlo a zaujímavo zdieľať svoje zážitky. Čítajte ďalej.

„Cestujte, zbierajte zážitky, vytvárajte interaktívne príbehy a dostávajte odmeny. To je myšlienka, s ktorou si Geodventure získava fanúšikov,” vysvetľuje tvorca projektu Robert Marchevka. Projekt od cestovateľov pre cestovateľov. Aj tak by sa dal nazvať slovenský startup, ktorý si dal za úlohu umožniť dobrodruhom zdieľať ich nevšedné zážitky formou geograficky lokalizovaných príbehov.
 

Úplná kreatívna sloboda

Koncept, na ktorom je Geodventure postavený, nie je revolučný. Geodventure si však ide svojou vlastnou cestou a nesie znaky, ktoré nenájdete na inom webe či aplikácii. Úplná kreatívna sloboda je to, čo platforma ponúka svojim užívateľom.

„Princíp Geodventure je skutočne jednoduchý a intuitívny. Stačí poctivo zbierať cestovateľské zážitky, následne navštíviť našu web stránku a vytvoriť si vlastný príbeh, ktorý budú mať následne k dispozícii ostatní užívatelia aplikácie. Tvorca si môže vybrať peňažnú výšku ohodnotenia a Geodventure sa postará o to, aby jeho príbeh uvideli ostatní cestovatelia,” odpovedá na otázku ako funguje Geodventure jeho tvorca.

Startup má globálne ambície a neustále sa rozvíja a prispôsobuje svojim užívateľom. Ak si myslíte, že viete svoje zážitky zhmotniť do príbehov, Geodventure je ideálnym spôsobom ako ukázať svoj talent, zdieľať svoje zážitky a odporučiť zaujímavé miesta iným.

„Neustále hľadáme spôsoby ako vyhovieť našim užívateľom. Proces tvorby príbehu je každý týždeň zdokonaľovaný a zjednodušovaný. Chceme, aby mali cestovatelia čo najmenej prekážok, ktoré by im bránili ukázať svoje zážitky svetu,” s úsmevom hovorí Robert na margo prístupu startupu k samotným cestovateľom.


 

Geodventure čaká aj na vaše príbehy

Viete, že by vaše zážitky oslovili iných cestovateľov? Radi navštevujete neokázalé miesta? Nemusíte príbehy tvoriť. Aplikácia vám vždy ponúkne a umožní prežiť príbehy interaktívne tam, kde sa stali, vďaka GPS lokalizácii vašej polohy. Čiže ak ste napríklad v New Yorku, tak príbehy lokalizované a vytvorené pre New York.
Príbehy v Geodventure vás vtiahnu do sveta, kde má každé miesto a každý kút príchuť dobrodružstva.

Ak sa práve nachádzate na zaujímavom mieste a chcete neobvyklým spôsobom zdokumentovať svoje zážitky, navštívte stránku Geodventure, kde si môžete v priebehu pár minút vytvoriť svoj prvý príbeh. Alebo si stiahnite aplikáciu na AppStore, kde na vás čakajú interaktívne príbehy z celého sveta.

Zdroj: Tlačová správa

Pridať nový komentár
TOPlist