Pac-Man dostal Battle Royal mod

Pac-Man dostal po rokoch nový herný mód.

Štyridsaťjeden rokov stará hra dostala nový herný režim režim, známy ako Battle Royal, kde môže byť víťazom len jeden. O oživenie hernej klasiky sa postarala herná spoločnosť Nintendo, ktorá ju bude predávať pod názvom - Pac-Man 99. V tejto hre môže byť naraz až deväťdesiatdeväť hráčov. Nebude len hromadný boj medzi rôznymi Pac-Manmi, ale hru vám budú samozrejme znepríjemňovať aj starí známi duchovia. Keď ich všetkých porazíte, vrátia sa do hry ako "Jammer Pac-Mani". Ich úlohou bude, čo najviac vám znepríjemniť hru. Keď do vás narazia, tak vás spomalia.

V hre majú byť implementované aj rôzne "power-upy", ale aj ďalšie vylepšenia, o ktorých detaily zatiaľ nie sú známe. K dispozícií má byť aj platené DLC, ktoré prípadným majiteľom umožní hrať hru off-line, ale aj dostanete klasické Namco témy. Hra bude dostupná pre majiteľov hernej konzoly Nintendo Switch, so zaplateným predplatným Switch On-line. Títo hráči budú mať túto hru v základnom režime zadarmo, no ak si budete chcieť užiť viacej zábavy, musíte si dokúpiť DLC.

Hra prichádza na trh po zrušenej hre Super Mario Bros. 35, ktorá bola tiež Battle Royal hra. Nintendo zrušilo túto hru bez udania dôvodu, pričom jediným dôvodom asi bolo, že v tomto prípade išlo len o výročnú hru, keďže Mario oslavoval tridsaťpäť rokov. Bohužiaľ, nie je známe, ako dlho si hráči užijú nového Pac-Mana.

Zdroj: Techspot,

Pridať nový komentár
TOPlist