Novinka Xiaomi Mi 10 práve dostupná a hneď aj v zľave.

Novinka Xiaomi Mi 10 je práve dostupná pre EÚ trh a to zatiaľ len cez Gearbest, ktorý má so Xiaomi výhradnú zmluvu na možný predaj na určitý čas. Nikde inde by sa zatiaľ telefón nemal objaviť.

Ak máte záujem o tento skvelý telefón, poponáhľajte sa, pretože práve teraz je obmedzený počet kusov za nižšiu cenu, presnejšie 643,4 eur (kupón GBMI10SALE) s poštovným zadarmo.

 

Xiaomi Mi 10 prichádza na trh so 6.67" displejom s rozlíšením 2340x1080 pixelov, najnovším procesorom Snapdragon 865, 4 fotoaparátmi, pričom hlavný fotoaparát má 108MP! (dokáže nahrávať video v 8K rozlíšení) a skvelým AMOLED displejom s 90Hz obnovovaním obrazu, pri hraní hier dokonca 180Hz.

Pri týchto hlavných parametroch to však nekončí - Xiaomi Mi 10 má navyše: novú generáciu LPDDR5 RAM pamätí, symetrické stereo reproduktory, UFS 3.0, kompatibilitu s Wifi 6, vylepšené vodné chladenie, 30W rýchlo nabíjanie + 30W bezdrôtové nabíjanie + 10W spätné nabíjanie iných zariadení.

O skvelú výdrž sa postará batéria s kapacitou 4780mAh.

Štvorica fotoaparátov prichádza v konfigurácii: 108+13+2+2MP-> 13MP fotoaparát slúži pre širokouhlé zábery, jeden z 2MP fotoaparátov slúži pre zachytenie hĺbky, druhý pre macro fotky.

Ak máte záujem o tento skvelý telefón, poponáhľajte sa, pretože práve teraz je obmedzený počet kusov za nižšiu cenu, presnejšie 662,4 eur s poštovným zadarmo.

Inzercia

Komentáre (6)
Branislav Schön

Strcte si vase vsetky Xiaomi za klobuk. Zn. Xiaomi je totalnym otrokom Googlu, vyslovene ma nasrdila sprava kontaktov cez google, bez uctu tam zo stareho zariadenia kontakty neprenesiete, ani cez klonovacie aplikacie. Nikdy som takyto problem nemal u inej znacky! Nikdy som si do googlu kontakty nezalohoval a ani to nemienim. Google nedodrzuje pravidla o ochrane osobnych udajov!

Dk

Stále je možnosť kopírovať cez si kartu. 😂

Erik

Predpokladám, že máte niektorý z modelov s Android ONE (Mi A2, Mi A3). V prípade modelov s nadstavbou MIUI sa s týmito problémami nestretnete.

Lukáš Lancz

Prechadzal som so Xiaomi na OnePlus, spat na Xiaomi a nasledne na iPhone a vsetky svoje kontakty mam.

garganel

a ja som prechadzal so samsungu7 na samsung 10 a nema problema :)

Nový Krásny Svet

Baviť sa s Google je ako baviť sa s ŠtB, KGB a NSA dohromady.
Akurát tí nemali agenta v každej rodine, GPS, satelitné snímky a fotky z každej ulice na svete.

Pridať nový komentár
TOPlist