Najpredávanejší smart náramok Xiaomi Mi Band 4 za skvelú cenu

Mi Band náramky od Xiaomi sú svetovo najpredávanejšími smart náramkami pretože sú kombináciou dobrej ceny a funkcií. Momentálne sa na trhu predáva už 4.generácia tohoto náramku a hlavný rozdiel oproti predchodcom, je farebný dotykový AMOLED displej.

Použitím farebného AMOLED displeja spoločnosť Xiaomi vyriešila slabšiu čitateľnosť textu na náramku na priamom slnku. Pritom výdrž náramku ostala stále skvelá. Tá sa pohybuje okolo hodnoty 20 dní na jedno nabitie. Toto číslo môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. Pri zapnutí notifikácií na mail, sms, messenger, skype, viber, tel. hovory, budíku som sa zatiaľ nedostal pod 20 dní. 

Funkcie náramku ostali zachované. Tak ako v predchádzajúcej generácií tu nechýba meranie krokov, tepu, kalórií, monotorovanie spánku, budík, stopky, upozornenie na udalosti a iné. Náramok má aj funkciu stáleho merania tepu, čo ale spôsobí rýchlejšie vybíjanie náramku. Momentálne túto funkciu testujem a pri zachovaní upozornení, ktoré som spomenul vyššie mi výdrž klesla na 15 dní.

Ak vás náramok zaujal a rozmýšľate nad jeho kúpou, môžete ho teraz získať s oranžovým náramkom za výbornú cenu 27€. Ide o čínsku verziu, ktorá ma základný jazyk čínštinu, ale tá sa dá veľmi jednoducho zmeniť na angličtinu alebo slovenčinu. Nižšie prikladám link na návod na zmenu jazyka. Čínska verzia je úplne rovnaká ako je global verzia, až na nainštalovaní jazyk. CN verzia ma čínštinu, global verzia angličtinu. Aby som bol úplne presný, rozdiel tu je. Tým je cena. CN verzia je o pár euro lacnejšia ako global verzia.

Link, na návod na zmenu jazyka v náramku. Inštaláciu jazyka robíte na vlastnú zodpovednosť a pc.sk nenesie zodpovednosť za prípadné poškodenie náramku.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Komentáre (11)
miro

po každej aktualizácii treba preinštalovať jazyk....

Michal Bajánek

po aktualizacii coho? Upravena aplikacia MiFit ma zakazane sa updatnut, teda jazyk v naramku sa nemeni. Ak sa pouzije stianuty MiFit z ochodu a jazyk sa zmeni cez napriklad Notify, tak pri aktualizacii aplikacie MiFit sa znova jazyk prepne na cinsky a musi sa opatovne nastavit v Notify

Mam alzheimera…

Blbosť. Ak máš miband 4 tak okrem eng a cin jazyka žiadny iný nie je, tak neviem o com píšeš. Slovenský software ešte pre tento náramok nie je. Stiahni si appku tools a miband. Alebo pozri videa na yt keď si noob

Michal Bajánek

Slovensky jazyk pre MiBan4 je. Nie oficialny samozrejme,ale jeden slovak sa tomuto naramku venuje a spravil preklad. Pridavam aj link: https://geekdoing.com/threads/slovak-resources-v66-mb4.1049/

Vilcekova

Ahoj a ak si tam date coperfielda a browna bude fajn...

Kole

Aká je teda tá cena?????

Michal Bajánek
Suflik

V clanku pisu ze cena je 27,- €

Michal Bajánek

Cena 27€ bola aktualna v den napisania clanku. Momentalne je mierne vyzsia.

Mam alzheimera…

Stačí si stiahnuť platenú appku tools & mi band a netreba nič prestavovat. Ja ju používam od miband 2 náramku a žiadne problémy

bububu

nikdy viac zbytocna vec

Pridať nový komentár
TOPlist