Ľahké Bluetooth slúchadlá Creative Sound Blaster JAM v predaji

 
Spoločnosť Creative uviedla na trh nové bezdrôtové slúchadlá Sound Blaster JAM s dlhou výdržou na batériu a kvalitným zvukom.

Nové slúchadlá sú určené najmä majiteľom smartfónov a tabletov, ktorí tak nemusia spoliehať na vstavené reproduktory ale môžu využiť kvalitnejšiu reprodukciu zvuku práve prostredníctvom slúchadiel. Pre pripojenie využívajú slúchadla Bluetooth 4.1 čo znamená, že vám nebudú zavadzať žiadne káble. Samozrejme to tiež znamená obmedzenú dĺžku počúvania kvôli batérii, ktorá však poskytne dlhú výdrž na jedno nabitie - až 12 hodín.
 
 
Okrem Bluetooth technológie disponujú slúchadlá aj NFC pre jednoduché párovanie. Konštrukcia slúchadiel je vyhotovená z ľahkých, no pevných materiálov. O zvuk sa postarajú 32mm neodymové meniče s frekvenciou 20Hz až 20kHz. Ovládacie prvky sú umiestnené na náušnikoch a pre telefonáty poslúži vstavaný mikrofón s potlačaním šumu a ozveny.
 
 
Slúchadlá je k počítaču možné pripojiť aj cez 1m USB kedy bude dostupná technológia Sound Blaster SBX Pro Studio, s ktorou bude zvuk ešte kvalitnejší. Cez USB je zároveň možné slúchadlá nabíjať. Slúchadlá Creative Sound Blaster JAM sú už dostupné za odporúčanú cenu 49,99€ zatiaľ len prostredníctvom obchodu na creative.com.
 
Zdroj: TS Creative
 
Pridať nový komentár
TOPlist