Hľadáte prenosnú farebnú tlačiareň, už nemusíte! Táto vojde do dlane

Viete ako veľká je svetovo najmenšia farebná tlačiareň? Neuveríte, ale vojde vám dokonca do dlane!

Pred pár mesiacmi sa prostredníctvom crowfundingovej kampane predstavila svetu najmenšia farebná tlačiareň. Je nutné dodať, že nejedná sa o klasická tlačiareň, ale jej používanie je napriek tomu jednoduché. PrinCube vyzerá na prvý pohľad ako väčšie bielidlo, ale ide o super-malú prenosnú tlačiareň, ktorá má ešte ako bonus veľmi nízku hmotnosť.

Farby sú prekvapivo jasné a text je ostrý, pričom zvládne aj jednoduchšie obrázky. Výhodou je, že dokáže tlačiť prakticky na čokoľvek, stačí len stlačiť dotykové tlačidlo. Tlačiareň využíva na tlač atrament a špeciálny 3-farebný toner. Ohromnou výhodou je, že zvládne tlačiť na kov, kožu, plast, látky a dokonca drevo!

Dokonca sa s ňou dajú tvoriť dočasné tetovania na koži. Celé je to ovládané pomocou Wi-Fi, všetko, čo je potrebné, je len nahrať šablónu do pamäte tlačiarne.

Na jedno nabitie vydrží tlačiť aj 6 hodín, pričom standby režim je až 1 rok! Ešte väčším prekvapením je, že na jeden toner vydrží až 415 × A4 stránok! Mimochodom rozmery sú 72×51×68 milimetra pri hmotnosti len 160 gramov. Výmena tonera trvá len pár sekúnd a na nabíjanie využíva USB-C konektor. Toner podľa typu stojí 29 alebo 39 USD a samotná tlačiareň sa dá ešte kúpiť za 109 USD!

Pre viac informácií môžete navštíviť web indiegogo.

Zdroj: v texte

Komentáre (1)
Pali_P

Poprosím zmeniť odkaz na Indiegogo na tento:
https://www.indiegogo.com/projects/princube-the-world-s-smallest-mobile…
Všetko za otáznikom tam nemusí byť.

Pridať nový komentár
TOPlist