Herný headset HPS300 značky Zalman sa na našom trhu uchytil veľmi dobre

 
Herné slúchadlá s mikrofónom HPS300 od spoločnosti Zalman patria medzi najpredávanejšie headsety na slovenskom trhu.

Značka Zalman môže byť s predajom herného headsetu HPS300 na našom trhu viac než spokojná. Vysokú obľubu medzi hráčmi počítačových hier si tieto slúchadlá s mikrofónom získali najmä svojou priaznivou cenou, ktorá je v tejto kategórii neprekonateľná. O vysokú kvalitu zvuku sa starajú 50mm reproduktory s vylepšeným podaním basov. Slúchadlá takisto účinne eliminujú okolitý hluk a poskytujú používateľom nerušené počúvanie hudby, či plnú koncentráciu pri hraní hier.
 
 
Poloha mikrofónu je ľahko nastaviteľná podľa potrieb používateľa. Mikrofón takisto minimalizuje šum okolia a prenáša tak kvalitný a čistý zvuk. Dizajn slúchadiel poskytuje plnohodnotné používanie s možnosťou nastavenia veľkosti hlavového mosta. Dostatočnú dĺžku má aj kábel (2 metre), takže počítač nemusí byť za každých okolností v blízkosti používateľa. Na kábli sa nachádza aj ovládanie hlasitosti.
 
Od uvedenia headsetu HPS300 na slovenský trh koncom roku 2014 bolo predaných už viac ako 15000 kusov. Používateľov zaujal najmä veľmi priaznivý pomer ceny a výkonu. Doporučená koncová cena je 11€ vrátane DPH.
 
Zdroj: TS Zalman
 
Komentáre (5)
Ronie
Ešte dávnejšie som tieto slúchadlá dostal k nákupu v jednom internetovom obchode. Nikdy som ich nepoužíval, pretože ich zvukový prejav je dosť zlý. Inak fajn článok, ako reklama samozrejme.
BiGTomEE
Náhodou, za tú cenu to nie je zlé, akurát im treba pomerne veľa času na rozohranie.
lietadlo69
mal som cest dostat tieto sluchadla k nakupu komponentov. necakal som od nich nic, ale je to velka bieda. na hlave nesedia, su tazke a o "zvukovej" stranke radsej pisat nebudem. mal som ich na hlave jednu minutu a isli z domu. predavat som ich nemal odvahu, tak som ich daroval 11 rocnemu synovcovi. ten sa potesil.
lietadlo69
pan Rastislav Kupčík , podpisat sa pod toto ako autor ? prekopirovany PR material dodany slovenskym distirbutorom . pod to iste sa podpisal pan Mirek Kočí na PCT.
lil_b
Kupil som ich na alze. Vydzali rok - odisiel mikrofon kt. zisk a kvalita boli hrozne. Na hlave zle sedia (odstavaju) po rozohrani a nastaveni boli na nenarocne hranie ok. Obrovske basy, ufufnane vysky a stredy. Mam SB x treme audio.
Pridať nový komentár
TOPlist