Creative predstavuje druhú verziu Sound Blaster Tactic3D Rage slúchadiel

 
Spoločnosť Creative predstavila vylepšenú verziu herných slúchadiel Sound Blaster Tactic3D Rage, ktoré prinášajú podporu pre PlayStation 4, Xbox One a Scout režim.

Creative uvedie hneď dva modely týchto nových slúchadiel - káblové a bezdrôtové. Slúchadlá disponujú prispôsobiteľnou hlasovou a zvukovou technológiou SBX Pro Studio, 50mm FullSpectrum meničmi a odnímateľným mikrofónom s rušením okolitého hluku. Novinkou je aj režim Scout Mode pre PC a Mac.
 
 
Ten spočíva v tom, že hráč čistejšie počuje nepriateľov, ich kroky a streľbu a vie tak lepšie lokalizovať smer, z ktorého zvuky prichádzajú. K priestorovému zvuku dopomôže aj SBX Pro Studio funkcia, ktorá zvýrazňuje a rozširuje virtuálny priestorový zvuk. Nové slúchadla od Creative si bez problémov pripojíte aj ku konzolám PS 4 ši Xbox One. Káblové slúchadla sa pripájajú cez USB rovno ku ovládaču PS4.
 
U káblových slúchadiel Tactic3D Rage v2.0 došlo aj k vylepšeniu kábla, ktorý tak poskytuje skvelú flexibilitu a eliminuje zamotávanie. U bezdrôtových slúchadiel si môžete počúvanie hudby vychutnávať 16h v kuse na jedno nabitie batérie. Zvuk budú produkovať 50mm FullSpectrum meniče s frekvenčnou odozvou 20Hz až 20kHz. Efektným prvkom sú aj náušníky osvetlené jednou zo 16 miliónov farieb. Zvoliť je tiež možné pulzovanie farby či intenzitu. Komunikácia v online hrách je dôležitá a preto herné slúchadla Creative disponujú odnímateľným mikrofónom s potláčaním okolitého hluku.
 
 
Bezdrôtové aj káblové slúchadla Sound Blaster Tactic3D Rage V2.0 budú dostupné od decembra. Pre bezdrôtový model je odporúčaná maloobchodná cena stanovená na 99,99€, káblový variant bude stať o 20€ menej.
 
Zdroj: TS Creative
 
Komentáre (1)
Peto...
Mam v1.0 a mozem povedat, ze na hry a filmy su celkom fajn. Nie su podla mna velmi vhodne na pocuvanie hudby, nakolko je podla mna hudba prebasovana (takym "huhlavym" basom). Hudba je samozrejme pocuvatelna a v relativne dobrej kvalite, no nie su to vylozene hudobne sluchadla. Co sa tyka priestorovosti, tak osobne som ju vnimal napr. pri dazdi (subjektivny pocit dazdu na vokol), no viem si predstavit vyrazne "zivsiu" priestorovost.
Pridať nový komentár
TOPlist