HTC nám predstavilo tablet

Tento utorok sme sa zúčastnili tlačovej konferencie spoločnosti HTC. Tá predstavila 5 nových telefónov a aj svoj prvý tablet.


Tlačová konferencia

Konferencia prebehla v hoteli Kempinsky v Bratislave. Prezentujúci boli dovedna traja:
 

  • Sasha Chen – Account Manager
  • Bartosz Zuk – Product Manager
  • Claudia Petöová – Region Manger pre Slovensko
     

Bartosz Zuk a Sasha Chen počas príprav

HTC zažilo nepochybne úžasný posledný rok. Za všetko hovoria odprezentované čísla – 93% rast tržieb, či 50 percentné povedomie o značke. Dovedna minulý rok predali 25,5 milióna smartphonov. Vysoké čísla len zdvôvodňujú, prečo sú výrobky HTC v ponukách všetkých našich mobilných operátorov už po roku od vstupu na náš trh (apríl 2010), a patria medzi najpredávanejšie. Iste, výrobky HTC sa u nás objavovali aj predtým, no ako brandované.

HTC sa takisto hrdí viacerými oceneniami smartfónov i celej firmy. Veď HTC Desire bol vyhlásený za najlepší mobilný telefón roka, a celá spoločnosť získala titul „Výrobca telefónov roku 2011“, na celosvetovom World Mobile Congress v Barcelone,“ uviedla Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku.
 K dispozícii boli aj staršie modely HTC

Stôl s novinkami

Všetkých nových 5 telefónov ktoré k nám zavítali bolo predstavených už na Mobile World Congress v Barcelone. V poradí: HTC Desire S, Wildfire S, Incredible S, ChaCha, Salsa. Prvý tablet od má meno Flyer. Všetky modely majú byť uvedené na slovenský trh v druhom kvartáli tohto roka. Poďme si teda tieto novinky s operačným systémom Android predstaviť:

 

Komentáre (5)
NoReturn
skoda ze nevyrabaju nejake low end phony
Endy
NoReturn co povies na ten tablet ?
NoReturn
tablet je vzdy zla investicia ak je jeho cena vissia nez priemerneho netbooku ale tento ma aspon flash
badyto
Vysoka cena a maly displej...
bliss
Juj, keby bol ten tablet lacnejší, už by som kupoval :D
Pridať nový komentár
TOPlist