HP ProBook 5320m (WS993EA)

Váha 1,7 kg, hrúbka 2,35 cm, 13,3" HD displej s LED podsvietením, kryt displeja z brúseného hliníka vo farbe espresa, šasi zo zliatiny magnézia, klávesnica plnej veľkosti s ochranou proti náhodnému poliatiu tekutinou, vysoký výkon vďaka procesoru Intel® Core™ i3-350M -> HP uvádza na trh nový profesionálny ultratenký notebook HP ProBook 5320m.


Úvod

Spoločnosť HP pri tvorbe novej verzie najtenšieho a najľahšieho notebooku zo svojej ponuky určeného pre malé a stredné firmy vychádzala zo svojho minuloročného modelu HP ProBook 5310m. Ako základ sa použilo mierne upravené šasi so všetkými kladmi aj zápormi, hliníkový eloxovaný kryt displeja a opierka rúk sú miesto elegantnej čiernej v trochu viac štýlovejšej farbe espresa ale hlavne procesory rodiny Penryn nahradili aktuálne procesory z rodiny Arrandale.

Špecifikácia

ProcesorIntel® Core™ i3-350M (2 Cores / 4 Threads, 2.26 GHz, 3 MB L3 cache)
Čipová sadaMobile Intel® HM57 Express Chipset
Display13,3" HD (1366 × 768) LED-podsvietenie, Anti-Glare
Grafická kartaIntel HD Graphics
Pamäť4 GB 1333 MHz DDR3 SDRAM
1 pamäťový SODIMM slot
Pevný disk500 GB 7200 ot./min. SATA II, HP 3D DriveGuard
Optická mechanikaneobsahuje
voliteľná HP External USB 2.0 CD/DVD R/RW Drive
Možnosti komunikácieRealtek RTL811DL-VR 10/100/1000 NIC
WirelessBroadcom 4313 (2x2) s podporou 802.11b/g/n; prenos dát až do 72 mbps
HP integrovaný modul s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® 2.1 + EDR
Porty a konektoryVGA (Dsub 15-pin), DisplayPort, kombinovaný konektor stereo slúchadlá/mikrofón, RJ-45 (Ethernet, obsahuje link a activity signalizáciu), 3 x USB 2.0, Multi-pin AC power
Rozširujúce slotyčítačka pamäťových kariet SD (Secure Digital), MMC (MultiMedia Card)
ZvukZvuk s vysokým rozlíšením, Integrated Device Technology IDT 92HD81B1X
integrované stereo reproduktory
vstavaný duálny mikrofón
Webkamera2MP webkamera
KlávesnicaPlnohodnotná vodeodolná klávesnica s HP DuraKeys
Polohovacie zariadenieTouchpad s dvoma tlačidlami pre výber a skrolovacou zónou
Podpora gest, dvojprstové rolovanie, zoom, ťahanie
Požiadavky na napájanieExterný 65 W sieťový adaptér HP Smart
Typ batérie4-článková vysokokapacitná Li-Ion (41 Wh)
Výdrž na batériuAž do 5h 30min
ZabezpečenieHP ProtectTools Security Manager, rozpoznávanie tváre pre HP ProtectTools, jednokrokové prihlásenie, rozšírené zabezpečenie pred spustením, HP SpareKey, HP Disk Sanitizer, heslo pre nastavenie, zásuvka na zámok, snímač odtlačkov prstov HP,
Filter ochrany súkromia HP (musíte zakúpiť samostatne)
Rozmery (š x v x h)32,80 x 22,10 x 2,35 cm
Hmotnosť1,74 kg
Operačný systémWindows® 7 Professional 64
Záruka1-1-0 (náhradné diely zdarma / práca zdarma / oprava na mieste zdarma), záruka na batériu je 1 rok
Cena730 € s DPH


Záruka

HP ProBook 5320m je pokrytý základnou ročnou obmedzenou zárukou Carry-in warranty service, to znamená, že na zariadenie môže byť poskytnutá záruka v servisnom stredisku. V takom prípade bude zákazník povinný doručiť zariadenie do autorizovaného servisného strediska. Náklady na prepravu do a zo servisného strediska, ako aj riziko spojené s prepravou alebo zaslaním zariadenia znáša zákazník. Zákazník je ďalej zodpovedný za poistenie posielaného zariadenia a za možnosť straty alebo poškodenia zariadenia počas prepravy.


Zdroj: HP Warranty check

Servisné pokrytie nad rámec štandardnej záruky je možné zvýšiť dokúpením doplnkovej služby HP Care Pack. Služby HP Care Pack sa objednávajú ako štandardný produkt systémom a’la carte a môžete si ich zakúpiť na dobu jedného až piatich rokov. Služba HP Care Pack začína platiť dátumom nákupu hardvéru a trvá po dobu, ktorá je špecifikovaná v popise konkrétneho HP Care Pack-u. HP Care Pack je možné zakúpiť do 180 dní od dátumu nákupu hardvéru. Po ukončení štandardnej záruky alebo po skončení platnosti skôr zakúpeného HP Care Pack-u je možné do 90 dní zakúpiť službu HP Care Pack označenú ako Post Warranty Pack. Dĺžka platnosti Post Warranty Pack je 1 rok. Táto služba je dostupná až do dátumu ukončenia servisnej podpory produktu. Služby HP Care Pack môžete zakúpiť spoločne s vašim hardvérom u autorizovaných predajcov značky HP. Podmienkou aktivácie služieb HP Care Pack a Post Warranty Pack v systémoch HP je ich registrácia prostredníctvom aktivačnej linky, ktorú získate u predajcu, ktorý Vám službu predal. Ak službu nezaregistrujete do 30 dní, služba je neplatná.

Kompletnú ponuku služieb HP Care Pack dostupnú pre testovaný model a ich odporúčané koncové ceny nájdete na tomto linku. Okrem rozšírenia hardvérovej podpory v servisnom stredisku popr. u zákazníka a hardvérovej podpory na nasledujúci pracovný deň pre cestovateľov ponúka HP aj rozšírenie podpory v oblasti bezpečnosti. Prvou službou je Accidental Damage Protection (Ochrana pred náhodným poškodením). Náhodné poškodenie je definované ako fyzické poškodenie produktu spôsobené alebo vyplývajúce z náhodnej udalosti. Vzťahuje sa to na riziká spôsobené ohňom, neúmyselným rozliatím tekutín dovnútra alebo na povrch jednotky, pády, prevrhnutia, kolízie a elektrický skrat. Vzťahuje sa to i na poškodené alebo zlomené panely LCD (displej s tekutými kryštálmi), alebo na zničené súčiastky. Druhou službou je Defective Media Retention (Zachytenie pokazených médií) - táto voliteľná ponuka umožňuje, aby si zákazník mohol ponechať pokazené súčasti pevného disku, ktorý patrí pod túto službu a ktorý zákazník nechce odovzdať kvôli citlivým údajom nachádzajúcim sa na tomto disku. Spoločnosť HP sa vzdáva práva na vlastníctvo súčastí pokazeného pevného disku v prípade, keď je zákazníkovi spoločnosťou HP doručený náhradný komponent.


 

Pridať nový komentár
TOPlist