G.skill RIPJAWS MX780 - lacná, elitná a dokonalá myš

U nás netradičná značka G.skill, ktorú poznáte predovšetkým vďaka pamätiam, vyrába aj herné periférie. Spoločnosť nám na test poslala okrem úplne nových pamätí, ktoré ste už mohli vidieť v dvoch recenziách aj myš RIPJAWS MX 780 a klávesnicu KM780. Začnime s hernou myškou.


Úvod

Celý názov myši je RIPJAWS MX 780 – RGB Laser Gaming mouse. Ide o premiérovú myš od G.skill (a zatiaľ jedinú), myš má lákať cenou, vzhľadom a špičkovým gripom. G.skill stavil na klasiku, neexperimentoval s bezdrôtovým riešením ale predstavil klasickú hernú myš bez integrovanej batérie. Aká je teda v praxi?

Myš som nepretržite testoval vyše 2 týždňov. Opäť skritizujem príliš lacno vyzerajúci obal. Myš je uložená v jednoduchom plastovom obale, dúfam, že sa spoločnosť poučí aj od Logitechu a jeho G900, ktorá prišla v celku luxusom obale. Pri cene približne 89€ čakám jednoducho obal aspoň na akej-takej úrovni. Toto žiaľ nie je problém len tejto myši ale drvivej väčšine myší na trhu. Pre doplnenie, v obale nájdeme ešte dvojicu závažia (2×4,5g). Hlavnou dominantou myši RIPJAWS MX 780 je jej modularita.

Komentáre (7)
Robo7
Cena je prestrelená trhák na trhu myší to nebude....
Anakin666
cca 55eur s postovnym je prestrelena cena ?
elementar
slova ako elitna a dokonala si setrite na lepsie mysky :)
PROMETHEUS
co je zle na obycajnom plastovom obale? naco mi je nejaka fancy luxusna krabicka co aj tak hodim do kosa hned ako rozbalim mys, len to zbytocne navysi cenu.
ostogiske
kde je spomenuty ten horsi snimac co bol v minusoch? :D
Ján Kisty
Laserový senzor je od spoločnosti Avago (podľa špecifikácie predpokladám A9800 Čítajte viac: http://pc.zoznam.sk/gskill-ripjaws-mx780-lacna-elitna-dokonala-mys?page=2#ixzz4Rm5givt9
front22
Cim viac tlacidiel ,tym horsie.Herna mys znamena mnoho nasobne viac kliknuti a vacsinou po pol roku je nefunkcna
Pridať nový komentár
TOPlist