G.skill RIPJAWS KM780 - špička medzi hernými klávesnicami

Otestovali sme špičkovú klávesnicu G.SKILL RIPJAWS RGB KM 780 Mechanical Keyboard. Podarí sa výrobcovi špičkových pamätí uspieť aj na poli s klávesnicami? 


G.SKILL RIPJAWS RGB KM780 - Predstavenie, Balenie

Ako už napovedá názov, do rúk sme dostali mechanickú RGB klávesnicu, ktorá vyniká nielen špičkovým spracovaním a dizajnom ale taktiež výbornými mechanickými blue Cherry MX spínačmi. Klávesnica vyniká v tom, že jednotlivé klávesy majú nezávislé podsvietenie.

Špecifikácie

Klávesnica má rozmery 518×172×48 milimetrov. V balení ale nájdeme aj podložku na zápästie, tá je síce plastová ale vyrobená z mäkkého plastu. S rozšírením na zápästie klávesnica narastie na 518×228×48 milimetrov. Keď klávesnicu chytíte do ruky, hneď zistíte, že v ruke držíte niečo extra. Jej hmotnosť je až 1,36 kilogramu, resp. 1,54kg s opierkou. Záruka je štandardná 2-ročná.

  G.SKILL RIPJAWS RGB KM780
Materiál
brúsený hliník, kov a plast
Typ spínačov
mechanické (Cherry Blue)
Dĺžka kábla
3m+ 
Rozmery
518mm (šírka)
228mm (hĺbka)
48mm (výška)
Hmotnosť 1,54kg
Operačný systém
Windows
Orientačná cena
169,99EUR s DPH (odporúčaná)
Stránka produktu RIPJAWS KM780 RGB Blue

Klávesnica samozrejme podporuje anti-ghosting či n-key rollover. 

Komentáre (4)
F0rd
chcel by som ju vidiet po mesiaci pouzivania ked uz len pri testovani ja opadana prachom ako po mesiaci :D
Ján Kisty
Pravidelne čistiť .... magnet na špinu ale vyzerá dobre ... a záleží aj od toho kde je umiestnená ... jesť pri klávesnicu = nemožné
Evo
Chcem ... už dlkšiu dobu ju obzerám ale stále neviem ako to objednáť na slovensko som v tomto úplny amatér. myška sa da objednať s tou nieje problém. A ten prach ma netrápi človek si zvykne časom čistiť dokolečka.... Ako to objednať? Navod by nebol ? :D
Ján Kisty
v článku som písal... cez tichépc cez formulár - mailom
Pridať nový komentár
TOPlist