SK

Beyerdynamic T50p- slúchadlá s „tesla“ technológiou na von

Nie je to tak dávno, čo nemecký výrobca audiotechniky Beyerdynamic vypustil na trh nový model určený najmä pre nerušený posluch v exteriéri za pomoci svojej preslávenej tesla technológie.

 Úplne nový menič, pevné celohliníkové telo, koženkové náušníky, kompaktnosť a vystlaný hlavový most. Týmto všetkým sa môžu nové T50tky pochváliť! Ako sú však na tom slúchadlá, za ktoré si Beyerdynamic pýta v prepočte cca 200€ zvukovo? Stoja T50tky za tie peniaze? Alebo Beyerdynamic šliapol vedľa? Viac sa dočítate v dnešnej recenzii.

 


Technické parametre & Balenie


Technické parametre

mušle :: uzavreté
náušníky :: supraaural
kmitočtový rozsah :: 10 - 23.000 Hz
impedancia :: 32 Ohm
citlivosť :: 107 dB SPL
max. SPL :: 127 dB
zaťažiteľnosť :: 100 mW
tlaknahlavu :: 2,5 N
hmotnosť :: 174 g (bez kábla)
kábel :: 1,2 m
konektor :: 3,5 Jack zahnutý pozlátený
redukcia :: 6,3 Jack

Balenie

Slúchadlá sú zabalené v kartónovej krabici s potlačou po celom obvode. Kartón je ošetrený priesvitnou fóliou, povrch je lesklý a príjemný na dotyk.

Na prednej strane obalu výrobca informuje o modeli slúchadiel, ktoré ste si práve zadovážili, ďalej tu nájdete veľký obrázok slúchadiel a „štempeľ“ tesla technology.
 Na zadnej strane nájdete podrobné informácie o produkte. Beyerdynamic má vo zvyku písať na obal čo najviac informácií, za čo mu patrí určite pochvala. Okrem informácií ohľadom produktu vidno na obale 3 fotografie slúchadiel z rôznych pohľadov. Ako bonus výrobca pridal aj fotografie príslušenstva, čo nebýva často zvykom.
 Obal je pevný, slúchadlá chráni dostatočne pri transporte k vám domov. Obal má na vrchu klasický otvárací mechanizmus.

Po otvorení obalu vytiahnete zo škatule púzdro.

Ide o kvalitné textilné púzdro, určené na prenášanie slúchadiel. Celé je vystlané tak, že je po celom obvode poriadne spevnené a vyformované, aby vrchná časť púzdra presne dosadla do spodnej časti. Na vrchnú časť výrobca našil textilné uško pre lepšie prenášanie. Púzdro je uzatvorené látkovým pásikom, ktorý ho drží uzavreté pomocou suchého zipsu.
 Po otvorení púzdra sa na vás usmejú krásne nové T50tky. V obale taktiež nájdete podrobnú dokumentáciu ako aj všetky pribalené redukcie. Celkové spracovanie balenia je naozaj na úrovni. Beyerdynamic si vždy dal záležať na kvalitnom prevedení balenia.

 

Add new comment
TOPlist