SK

SilentiumPC Ventum VT4V TG – keď skrinka pre výkonnejšie zostavy, nemusí stáť 150 eur..

Zhodnotenie:

SilentiumPC Ventum VT4V TG stojí približne 55-60 eur a je celkom dobrým príkladom toho, že nemusíte dať za skrinku 150 eur, aby ste sem vpratali najnovšie komponenty a uchladili ich na akceptovateľné teploty. Chladenie je viac než dobré aj pre najvýkonnejšie zostavy. Jediné, čo môže zamrzieť, je ľahšia konštrukcia skrinky, ktorá nemusí každému pasovať pri predstave 1500-2000 eurovej zostavy. Ale je to rovnaké ako s chladičom SilentiumPC Fortis 5 Dual – chladí lepšie ako Noctua a čo na tom, že nepôsobí tak prémiovo. Plusom skrinky sú štyri 120mm ventilátory, ktoré vám zabezpečia základné chladenie zostavy.

 


Balenie, špecifikácie


SilentiumPC VT4 TG je budgetová skrinka, rovnako ako dávnejšie testovaná VT2. Balenie je identické a to, že skrinka stojí len 55-60 eur sa premietlo aj na samotnom balení. Kartón je tenší ako býva zvykom u iných výrobcov, penové vaničky, ktorým je skrinka chránená sú na tom veľmi podobne a nebude problém, ich pri vyťahovaní skrinky zlomiť. SilentiumPC potrebovalo niekde utiahnuť opasok a niekde tak ušetriť. Na druhej strane toto balenie ochráni skrinku dostatočne, aby sa k vám nedostala nijak poškodená.

Príslušenstvo nájdete zabalené vo vrecku, uchytené na zadnej strane drôtikom. Okrem skrutiek sú súčasťou príslušenstva aj PCIe záslepky.

 

 

Add new comment
TOPlist