SK

Tronsmart Apollo Q10 - čínske slúchadlá s ANC - ide to naozaj tak lacno?

Spoločnosť Tronsmart nám zaslala na test prenosné slúchadlá Apollo Q10. Ide o slúchadlá s veľkou výdržou a hybridným aktívnym noise-cancellingom.


Úvod

Tronsmart Apollo Q10 dorazili pekne zabalené v krabici, kde nájdete okrem samotných slúchadiel, USB-C kábel, návod a vrecko na odloženie slúchadiel. Q10 sú pomerne dobre spracované a nikdy nevŕzgajú. Pozitívum vidím tiež vo využití pamäťovej peny,  ktorá u lacných slúchadiel tohto typu úplne absentuje. Apollo Q10 majú len dvojicu tlačidiel avšak ďalšie funkcie je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu. Mimochodom slúchadlá nemajú žiaden 3.5mm jack konektor.

Integrovaná batéria má 1200 mAh a má zabezpečiť až do 100 hodín hovoru (výrobca uvádza tento údaj pri 50% hlasitosti). Už 10 minút nabíjania má zabezpečiť až 3 hodiny prehrávania. Menič má 40 milimetrov a frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz. Odpor je 32 Ohmov. 

Čím slúchadlá vynikajú je až pätica mikrofónov pre ANC. ANC sľubuje potlačenie hluku až do 35dB, čo to však znamená, som musel overiť v praxi. Inak slúchadlá využívajú moderný Bluetooth 5.0 a majú tak malú spotrebu. Samozrejmá je podpora hlasových asistentov. 

Tronsmart Apollo Q10 si môžete kúpiť v internetovom obchode Geekbuying za 35.43 eur. Dodanie z EÚ skladu s poštovným za 1.59 eur.

Add new comment
TOPlist