SK

Trust URBAN SILA - lacné BT slúchadlá pre športovcov

Spoločnosť Trust je asi každému známa hlavne kvôli príťažlivej cenovej politike svojich produktov vrátane slúchadiel. Už dlhšiu dobu ponúka dostupné príslušenstvo pre chytré zariadenia alebo počítače. Aj keď technológiu bluetooth tu už máme dlhšie, jej vrchol práve začal. Dalo by sa povedať, že začala “Doba bezdrôtová”. Veľké či malé technologické spoločnosti predstavujú stále viac produktov, ktoré káble a drôty nepotrebujú. Táto obrovská zmena sa dotýka najmä slúchadiel, keďže čoraz viac smartfónov vychádza práve bez audio 3.5mm konektoru. Do redakcie nám dorazili bezdrôtové in-ear slúchadlá, URBAN SILA od tejto spoločnosti a dnes si ich predstavíme.


Trust URBAN SILA - Balenie, špecifikácie

Slúchadlá sú zabalené v menšej krabici, ktorá je z časti priehľadná. Je to klasické balenie, s ktorým sa stretneme zhruba pri 80% slúchadiel tejto konštrukcie. Krabica sa otvára z hornej strany kde je zabezpečená ochrannou nálepkou. Po vysunutí vnútornej časti, v ktorej sa nachádzajú slúchadlá, nám všetko pekne povypadáva. Z tohto pohľadu hodnotím toto balenie ako veľmi nepraktické. Otázka však znie: “Čo by som chcel za cca 20 eur?”. Vďaka všetkým tým lepiacim páskam a rôznym drôtikom to ako tak držalo pri sebe. Dávať to naspäť dokopy by bolo ako skladať puzzle.

Okrem samotných slúchadiel sú súčasťou dodávaného príslušenstva: návod na obsluhu, niekoľko náhradných nadstavcov a micro usb kábel na nabíjanie slúchadiel. Dodávané nadstavce sú rôznej veľkosti čo je veľmi dôležité. Vďaka netradičnému tvaru je totiž nevyhnutné, aby bola jeho veľkosť ideálna. Nadstavce sa dajú veľmi pekne a pohodlne poumývať.

Trust Sila sú ľahké, plastové slúchadlá, ktoré sa stanú spoločníkom hlavne pre športových nadšencov. Slúchadlá komunikujú so smartfónom prostredníctvom Bluetooth vo verzii 4.1, čo znamená dosah až 10 metrov. Kvalitu reprodukcie majú na starosti 15 milimetrové neodýmové meniče s rozsahom 20 – 20 000 Hz.

Parametre a špecifikácie:

Názov Trust URBAN SILA
Zvuk

Stereo

15mm Singel Driver

Frekvenčná odozva: 20Hz - 20kHz

Impedancia: - Ohm

Citlivosť: - dB SPL/mW

Hmotnosť 41g
Dĺžka kábla 60cm
Konektivita Bluetooth / micro USB (nabíjanie)
Záruka 2 roky
Približná cena 20 eur
Výrobca Trust
Comments (1)
JohnST

Zvuk je o nicom!!!

Add new comment
TOPlist