EN

E-Bike Eleglide F1 – vydarený elektrický e-bike od nečakaného výrobcu

Eleglide je predpokladám pre väčšinu z vás, absolútne neznáma značka e-bikov. Ak niekto zachytil novinku o týchto bicykloch, dočítal sa, že ide o značku, ktorá patrí pod internetový obchod Geekbuying. Nad kvalitou možno visel otáznik a niektorí z vás mi dokonca písali, či by sme tento e-bike neotestovali a zistili ako sú na tom tieto bicykle. S Geekbuying sa nám podarilo dohodnúť na teste a práve skladací Eleglide F1 dorazil k nám na test. 


Balenie


28 kilogramová, 1.5m široká krabica v ktorej je uložený, rozložený Eleglide F1. Všetky časti sú skvelo chránené proti nárazom a poškodeniu (nedá sa povedať o baleniach ADO e-bikov). Na ráme sa nachádza ochranná pena, predné koleso je zase chránené kartónom s výstuhou. 

 

 


Do príslušenstva sa dostala samozrejme nabíjačka s EÚ koncovkou, kľúče na zmontovanie/jednoduchý servis e-biku, zadný blatník a riadidlá s káblom – ak totiž chcete využívať batériu, budete ich musieť vymeniť a pripojiť na voľnú koncovku kábla. Od výroby sa F1 tvári ako obyčajný bicykel. Čo však rozhodne zamrzí je absencia akéhokoľvek tachometra.

 

 

F1 je možné ľahko zložiť/Displej je čitateľný aj na priamom slnku

Pri cene 745 eur je toto rozhodne zvláštny krok.


Zmontovanie Eleglide F1 zaberie aj menej skúsenému človeku približne 35 minút. Na testovanom kuse sa bolo treba trochu vyhrať s nastavením prednej brzdy, ktorá jemne šúchala o kotúč.
Eleglide F1 príde vybavený 26“ kolesami, dvojitým odpružením, kotúčovými brzdami a prehadzovačmi od Shimano. Celkový počet rýchlostí u tohto e-biku je 21.
Dizajn F1 je naozaj vydarený – od farieb až po samotnú konštrukciu. Farebná kombinácia modrej, oranžovej a čiernej sa mi naozaj páči.

 

Eleglide F1 si môžete kúpiť v internetovom obchode Geekbuying za cenu 699 eur

Pre túto cenu použite kupón: GKB787S

Komentáre (1)
Roland

Dobrý deň.Ako funguje rozjazd bez sklápania do pedálov?Dnes som prvý krát skúšal tento bike a stále musím slapat do pedálov.Ked prestanem slapat vypne sa motor,keď začnem motor sa spustí.Ked pridám "plyn" na riaditkach nič sa nedeje.Riaditka som pripojil na kabel.Dakujem za info.

Pridať nový komentár
TOPlist